Foukač 340iBT Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9677962-02
12 999 Kč –10 %
Foukač 340iBT Husqvarna
12 999 Kč –10 % 11 590 Kč
Skladem

Akumulátorový zádový foukač. Foukací síla 12 N, rychlost vzduchu 52 m/s, hmotnost 6,3 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dobře vyvážený zádový foukač, který pohání akumulátor s nízkou úrovní hluku a vibrací. Model Husqvarna 340iBT poskytuje vysokou foukací sílu 17 N a je vybaven intuitivním uživatelským rozhraním.

Díky dvěma slotům na akumulátor můžete pracovat déle s menším počtem přerušení, k čemuž přispívá i funkce automatického přepínání mezi oběma sloty, která šetří čas. Nastavitelná rukojeť poskytuje lepší ovládání a pohodlí a zabraňuje tahání ruky směrem dolů.

Technické parametry
Typ akumulátoru, napětí Lion, 36 V
Typ trysky OEM Kulatá
Foukací síla 12 N
Proud vzduchu v trubici 11,5 m³/min
Rychlost vzduchu (kulatá tryska) 52 m/s
Hmotnost bez akumulátoru 6,3 kg

 

  • Foukač dodán bez baterie a nabíječky. 

Vlastnosti

  • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
  • Foukací výkon - Foukací síla 17 N. Výkon srovnatelný s výkonem benzínového zádového foukače s motorem o obsahu 40 ccm.
  • Dva sloty na akumulátory - Dva sloty pro akumulátory zajišťují dlouhou dobu provozu, takže můžete pracovat déle s menším počtem přerušení. Funkce automatického přepínání, která šetří čas, a samostatně vyměnitelné akumulátory.
  • Nízká hladina hluku - Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
  • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.