Elektrický invalidní vozík SELVO i4600

Kód: S40143
Pouze osobní odběr
Značka: SELVO
34 990 Kč
do týdne

SELVO i4600 je elektrický invalidní vozík s klasickým designem. Ovládá se pomocí joysticku na panelu umístěném na loketní opěrce. Lze lehce složit. Dobíjení je řešeno přiloženou 230V nabíječkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SELVO i4600 disponuje ovládacím panelem s joystickem, díky čemuž poskytuje snadné intuitivní ovládání. Tento panel je standardně umístěn na pravé loketní opěrce, na přání zákazníka je možné instalovat panel i na opěrku levou. Sami si volíte rychlost i směr pojezdu a sledujete stav nabití baterií. Tento model invalidního vozíku má klasický design s možností jednoduchého složení vozíku. Po vyjmutí baterie lze složit opěrku zad a vozík lehce složit zvednutím sedáku.

Odklápění stupaček na nohy umožňuje snadné uložení vozíku.  Dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou, která je součástí ceny.

Proč použít balancér?

Dojezd na nabití je orientační hodnota úplného maxima při nové baterii a ideálních podmínkách. Mezi všemi výrobci je zvykem uvádět tuto maximální hodnotu, reálný dojezd je však kratší vlivem kopcovitosti terénu, zatížení, akcelerací, teploty a také kondice baterie. Baterie je potřeba chápat jako spotřební materiál výrobku, který je nutné po spotřebování vyměnit. Doba spotřebování přitom vždy závisí na údržbě a zacházení s baterií. Zejména platí, že čím méně se baterie vybijí, tím mají delší životnost v počtu cyklů. Olověná baterie tak může mít 1000 cyklů ale třeba i jen 100 nebo méně. Nejdůležitější rady k olověným bateriím jsou: 1.) nabíjet ihned po sebemenším vybití do plna 2.) co nejméně vybíjet, nikdy víc než 80% 3.) balancovat baterie vždy po větším vybití (rozhodně pokud je pod 50%), tedy vyrovnávat hladiny jednotlivých baterií uvnitř stroje. K tomuto je ideální automatický balancér, který vyrovnává baterie automaticky a stále.

Technické parametry
Hmotnost s bateriemi 56 kg
Maximální nosnost 110 kg
Motor 2x 24V / 300 W
Akumulátory 2x 12V / 24 Ah
Dojezd až 20 km
Doba dobíjení 4 - 6 hod
Rychlost 0 - 6 km/hod

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Invalidní vozíky
Záruka: 24
Hmotnost: 56 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: