Vysavač WDC 325L HUSQVARNA

Kód: 9679081-04
7 299 Kč –9 % 6 618 Kč
Skladem

Výkonný vysavač pro suché i mokré vysávání, který zvládne úklid prachu, tekutin a mnoha druhů odpadu. Při každodenním používání, pro které je vysavač především určen, oceníte zejména silný a spolehlivý motor, vysokou kapacitu kontejneru, intuitivní ovládání a snadné přenášení a skladování. Vysavač je vybaven i ovládáním rychlosti, funkcí SoftStart, vestavěnou přístrojovou zásuvkou a výkonným adaptérem pro připojení k elektrickému nářadí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokokapacitní vysavač pro mokré a suché vysávání, který si účinně poradí s nečistotami, prachem a rozlitými kapalinami.

Model Husqvarna WDC 325L má snadno přístupné ovládání rychlosti, takže sací výkon lze upravit podle různých prací a nástrojů. Silná a spolehlivá turbína, intuitivní ovládání, chytré úložné řešení pro příslušenství a snadné vyprazdňování – to vše nabízí tento stroj, který zvládne každodenní náročné čištění. Vysavač splňuje požadavky odstraňování prachu třídy L, kde filtrem nesmí projít více než 1 % odsátého prachu.

Technické parametry
Jmenovitý výkon 1200 W
Proudění vzduchu 3700 l/min
Max. vakuum 235 mbar
Objem kontejneru 25 l
Délka hadice 32 m
Průměr hadice 32 mm
Délka kabelu 5 m
Hmotnost 8,5 kg

 

Charakteristické vlastnosti

 

Omyvatelný PET filtrOmyvatelný PET filtr
 
Filtr vyniká mimořádně dlouhou životností, což znamená nižší náklady na údržbu. Stejný filtr se používá pro suché i mokré vysávání a poskytuje vysoký filtrační výkon.
Síťová zásuvkaSíťová zásuvka s automatickým spouštěním / vypnutím
Vysavač je vybaven funkcí automatického startu/vypnutí. Vysavač se sám automaticky aktivuje, jakmile je stroj připojen ke zdroji elektrické energie. Vysavač běží ještě 5 sekund po vypnutí, aby úplně vyprázdnil sací hadici.
Ovládání variabilní rychlostiOvládání variabilní rychlosti a pomalý start
Sací výkon lze regulovat podle způsobu použití stroje, stejně jako snížit hladinu hluku, když není zapotřebí plný výkon. Softstart se vyhýbá napěťovým špičkám, snižuje riziko prasknutí pojistek.
Pohyblivá rukojeť kontejneruPohyblivá rukojeť kontejneru
 
Pohyblivá rukojeť kontejneru usnadňuje vyprazdňování vysavače. Jednoduše odpojte horní část vysavače a vysypte obsah kontejneru.
Hliníkové prodlužovací trubiceHliníkové prodlužovací trubice
 
Lehké tenkostěnné hliníkové prodlužovací trubice.
 
Stabilní a rejdovací kolečkaStabilní kola a rejdovací kolečka
 
Velká a robustní kolečka zajišťují stabilitu vysavače na zemi. Rejdovací kolečka s rozsahem 360 stupňů poskytují vynikající manévrovací schopnost ve všech prostorách.
Poloautomatické čištění filtruPoloautomatické čištění filtru
Filtrační vložku rychle a jednoduše vyčistíte krátkým profouknutím vzduchu z opačné strany. Použitím poloautomatického čisticího systému zachováte vysokou produktivitu vysávání a snížíte prostoje.
Fleecové filtrační sáčkyFleecové filtrační sáčky
 
Odolný a kvalitní filtrační sáček z fleece zajišťuje vyšší filtraci a minimalizuje množství jemného prachu unikajícího do vzduchu v průběhu vysávání. S kvalitním filtrem je vysávání účinnější.
Funkce foukáníFunkce foukání
 
 
Vysavač umožňuje připojení sací hadice v místě výstupu odpadního vzduchu . Stroj pak lze použit i jako foukač. To je
užitečné při čištění úzkých prostorů a nástrojů, hromadění listí nebo jiných nečistot.
Uskladnění příslušenstvíUskladnění příslušenství
 
Veškeré příslušenství, jako jsou hadice, napájecí šňůra a trysky, mají vlastní úložné místa na vysavači. Díky tomu při skladování vysavač zabírá méně místa a snižuje se riziko ztráty příslušenství.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače Husqvarna
Záruka: 24
Hmotnost: 8,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.