Rider P 524X EFI Husqvarna

Kód: 9706016-01
Pouze osobní odběr
Značka: HUSQVARNA
459 900 Kč –7 %
Rider P 524X EFI Husqvarna
459 900 Kč –7 % 424 900 Kč
Skladem

Kompaktní, všestranný a výkonný rider pro komerční využití.  Zdvihový objem válce 726 cm3, výkon 15,6 kW, záběr sečení 112 - 137 cm, výška sečení 25-100 mm, hmotnost bez žacího 437 kg.

Rider dodán bez žacího zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranný komerční rider Husqvarna P 524X EFI s benzinovým pohonem, kloubovým řízením, pohonem všech kol a motorem Kawasaki s elektronickým vstřikováním paliva pro vyšší výkon a točivý moment je určen pro společnosti zabývající se správou budov, sportovní kluby a pro podnikatele.

Rider je snadno ovladatený s výbornou manévrovatelností pro celoroční údržbu členitých ploch.

Je dodáván bez žacího ústrojí s možností dokoupení vysokokapacitního žacího ústrojí s pracovním záběrem až 137 cm.

Technické parametry
Výrobce motoru Kawasaki
Zdvihový objem válce 726 cm3
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW 15,6 kW
Typ převodu / náhonu Hydrostatický
Rychlost dopředu, max. 13 km/h
Rychlost dozadu, max. 9 km/h
Šířka záběru, cm 112 - 137 cm
Výška sečení, min.- max. 25 - 100 mm
Počet žacích nožů 3
Zapínání žacích nožů Elektrická spojka
Hmotnost bez žacího 437 kg

 

Vlastnosti

 • Kloubové řízení  - Unikátní kloubové řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.
 • Jízdní výkon na svazích - Nízké těžiště stroje v kombinaci s vysoce výkonným AWD systémem poskytuje výtečnou stabilitu na svahu a na nerovných plochách.
 • Pevný žebřinový rám - Velmi odolný žebřinový rám s výstuhami kombinovaný s otevřenou konstrukcí pro vynikající pevnost a provozuschopnost.
 • Hydraulický posilovač řízení - Velmi výkonný hydraulický posilovač ulehčuje řízení.
 • Motor Kawasaki EFI - Vybaven motorem Kawasaki EFI s 90° ventily. Řízené vstřikování paliva a variabilní časování zapalování pro zajištění maximálního výkonu motoru při zachování nejnižších možných emisí výfukových plynů a nízké spotřeby paliva.
 • Všestranné použití - Díky široké nabídce žacích ústrojí a dalšího příslušenství získáte mimořádně všestranný stroj, který využijete po celý rok.
 • Rychlospojka - Unikátní rychlospojka umožňuje rychlé a efektivní připojení výměnného příslušenství, bez potřeby použití nářadí.
 • Precizní výsledky sečení - Vpředu zavěšené žací ústrojí poskytuje výtečný výhled na pracovní plochu a umožňuje precizní střih trávníku i v těsné blízkosti překážek.
 • Kompaktní konstrukce - Kompaktní velikost společně s unikátním kloubovým řízením usnadňuje řízení stroje v úzkých prostorech a v členitém terénu.
 • Terénní dostupnost při sekání - Vepředu zavěšené žací ústrojí s nízkým profilem poskytuje vynikající dostupnost pod ploty, keře, lavičky, atp.
 • Ergonomické ovládání - Ergonomicky koncipovaný prostor obsluhy pro pohodlnou jízdu v průběhu dlouhých pracovních hodin.
 • Snadno dostupné ovládací prvky - Pracovní místo navržené pro pohodlí uživatele. Ovládací panel je vyvýšený se všemi ovládacími prvky ergonomicky umístěnými pro snadný přístup. Nejčastěji používané ovládací prvky jsou umístěny vpředu, zatímco ovládací prvky používané méně často jsou umístěny více vzadu.
 • Čtyři velká kola - Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
 • Dva LED reflektory - pro co nejlepší osvětlení pracovní oblasti a bezpečnější provoz za tmy. Vylepšená viditelnost, na blízko i na dálku.
 • Elektricky aktivovaná parkovací brzda - Parkovací brzda s elektrickým zapínáním umožňuje bezpečnou manipulaci v režimu vsedě obsluhou i dálkový režim pomocí jednotky dálkového ovládání FlexiDrive (P 524XR EFI).
 • Bezpečnostní rám proti převrácení (ROPS) - Rider je vybaven bezpečnostní rámem proti převrácení (ROPS) a bezpečnostními pásy, které jsou certifikovány podle pěti mezinárodních norem, včetně požadavků OSHA a SAE. ROPS zajišťuje bezpečnou jízdu pro obsluhu.
 • Zásuvka - Elektrické přední a zadní zásuvky pro napájení a ovládání příslušenství. Jednoduchá instalace a stačí ji nainstalovat pouze jednou, hodí se pro všechna příslušenství vyžadující elektrické ovládání. Sada obsahuje zásuvku, elektrickou kabeláž a spínače pro ovládací panel (k dispozici jako samostatné příslušenství).
 • Odstupňovaná převodovka komerční kvality - Velmi kvalitní pístová čerpadla s proměnlivým průtokem se samostatnými převodovkami pro přední a zadní nápravu.
 • Zadní náprava z lité oceli - Pro lepší odolnost je zadní náprava vyrobena z jednoho kusu tvárné litiny.
 • Robustní design - Řada Husqvarna X obsahuje několik vylepšení. Tyto úpravy zahrnují spolehlivější, vylepšený systém pohonu PTO, odolné stupačky vyrobené z profilovaného ocelového plechu a více vyhovující a robustnější pedálový systém. Pro větší tuhost a spolehlivost byla také poloha pro nastavení výšky sečení přesunuta do žacího ústrojí.
 • Domečky s možností mazání - Pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.
 • Servisní poloha - Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.
 • Příprava pro žací ústrojí Combi - Připraveno pro použití s vysoce výkonným a jedinečným žacím ústrojím Combi. Žací ústrojí Combi je vylisováno z jednoho kusu ocelového plechu. Jedná se o unikátní řešení, které umožňuje efektivní mulčování nebo zadní výhoz posečené trávy s mimořádnými výsledky a zaručuje bezproblémový provoz.
 • Příprava pro žací ústrojí se zadním výhozem - Připraveno pro vysokokapacitní žací ústrojí se zadním výhozem. Nejlepší volba pro dosažení skutečně vysoké produktivity při sečení trávy na velkých plochách s hrubší a těžší trávou. Robustní a odolné žací ústrojí se svařovanou ocelovou konstrukcí poskytuje optimalizovanou účinnost a kapacitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery
Záruka: 2 roky
Pohon: Benzínové
Objem válce: 726 ccm
Šíře záběru: 112 - 137 cm
Výška sekání: 25 - 100 mm
Výrobce motoru: Kawasaki
Hmotnost: 437 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.