Aku vyvětvovací pila 530iPT5 Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9678848-11
Pouze osobní odběr
Značka: HUSQVARNA
18 490 Kč
Skladem

530iPT5 - AKU teleskopická vyvětvovací pila s dosahem až 5 m, výstupní výkon 1,1 kW, délka vodící lišty 25-30 cm, rychlost řezu 20 m/s, hmotnost 5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopická akumulátorová vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 5 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty. Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem, takže s ní lze pracovat v libovolném prostředí kdykoliv během dne.

Pila Husqvarna 530iPT5 dodávána s řetězem H00 - 1/4", 1,3mm, 58 dílků a lištou 25cm/10", 1/4", 1,3mm.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Výstupní výkon 1,1 kW
Objem olejové nádrže 0,15 l
Rychlost řetězu při max. výkonu 20 m/s
Typ, napětí baterie Lion, 36 V
Doporučená délka vodicí lišty, min. - max. 25 - 30 cm
Typ, rozteč řetězu H00, 1/4"
Délka vč. řezacího zařízení 400 cm
Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) 5 kg

 

 • Pila dodána bez baterie a nabíječky.

 

Charakteristické vlastnosti

 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Jednoduché ovládání - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
 • Výkonný bezkartáčový motor - Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
 • Závěsné oko pro nosný popruh - Popruh snižuje zatížení obou rukou a ramen a umožňuje postoj v méně namáhavé pracovní pozici.
 • Vysoká rychlost řetězu - Vysoká rychlost řetězu pro rychlé, hladké řezání
 • Zadní protinárazová ochrana - Zadní ochrana proti nárazům chrání integrovanou baterii před opotřebením a poškozením.
 • Nehlučný provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a umožňuje pracovat déle i na veřejných prostranstvích. Hladina hluku našich akumulátorových strojů je až o 13 dB(A) nižší než u benzínových strojů. Snížení o 3 dB(A) je obvykle vnímáno jako snížení hladiny hluku o polovinu.
 • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
 • Flexibilní akumulátorový systém - Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prořezávací a vyvětvovací pily
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Délka lišty: 25 cm/10"
? Šířka vodících článků: 1,3 mm
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.