Plotostřih 520iHT4 Husqvarna

Kód: 9679712-03
16 299 Kč
Skladem

Plotostřih 520iHT4 Husqvarna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plotostřihy 520iHT4 jsou velmi výkonné teleskopické nůžky na živé ploty s dosahem až 4,5 m, vhodné pro profesionální použití. Pomocí teleskopické trubce s nastavitelnou délkou a dálkovému nastavení úhlu střihací lišty efektivně stříhají široké, vysoké a nízké živé ploty. Tento plotosřih v sobě kombinuje špičkový výkon s nulovými přímými emisemi, nízkou hmotností, nízkými hladinami vibrací a extrémně tichým provozem, takže je lze používat v prostředí citlivém na hluk. Střihací lištu můžete jednoduše sklopit pro snadnější přepravu a skladování. Zadní ochranný kryt chrání zabudovanou baterii proti nárazu, opotřebení a poškození. Nůžky souhlasí se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi. Splňují kritéria klasifikace IPX4 pro odolnost vůči povětrnostním vlivům. Nůžky jsou dodávány bez baterie a nabíječky.
VLASTNOSTI
Moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než klasický kartáčový motor. Motor tak poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
Ovládání stroje díky tlačítek je velmi snadné.
Rychlost 4000 kmitů za minutu zaručuje skvělé výsledky stříhání.
Zadní ochrana proti nárazům chrání zabudovanou baterii před opotřebením a poškozením.
savE™ - Lze si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda si přejete maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ale i tak se vždy dostanete perfektní výsledek.
Robustní kovové pouzdro je určeno k ochraně motoru a převodů.
Střihací lištu můžete lehce složit do kompaktní velikosti, která ulehčuje přepravu a skladování.
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a jednoduchý přístup k ovládacím prvkům.
Pohodlné nastavení úhlu střihací lišty jednou rukou.
Výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.
Štíhlá, ergonomická, lehká a dobře vyvážená konstrukce umožňuje pohodlně pracovat ve všech situacích.
Baterie Li-Ion 36 V slouží pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je ideální pro všechny ručně nesené stroje Husqvarna, takže v případě potřeby lze rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zajišťuje méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Baterie vám umožní pracovat rychle a efektivně.
TECHNICKÉ ÚDAJE
Typ baterie Lion
Napětí baterie 36 V
Rychlost stříhání 4000 kmitů/min
Délka stříhací lišty 55 cm
Rozteč nožů 32 mm
Hmotnost (bez baterie) 5,5 kg

        

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 24
Hmotnost: 5,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.