AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705365-01
5 999 Kč –10 %
AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
5 999 Kč –10 % 5 352 Kč
Skladem

215iHD45 - akumulátorové nůžky s oboustrannou stříhací lištou. Rychlost stříhání 3000 kmitů/min, délka lišty 45 cm, rozteč zubů 33 mm, celková délka 102 cm, hmotnost 3,2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorové nůžky s oboustrannou stříhací lištou, které jsou vhodné pro stříhání jakéhokoliv živého plotu. Plotostřih je vybaven celokovovou převodovkou a výkonným bezúdržbovým bezkomutátorovým elektromotorem Rychlost stříhání 3000 kmitů/min, délka lišty 45 cm, rozteč zubů 33 mm, celková délka 102 cm, hmotnost 3,2 kg. 

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru
Lion, 36 V
Rychlost stříhání
3 000 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm 45 cm
Rozteč nožů (zubů)
33 mm
Maximální doporučený průměr větví
25 mm
Celková délka
102 cm
Hmotnost bez baterie
3,2 kg

 

 • Plotostřih se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
 • Uživatelsky přívětivá klávesnice
  Naše výrobky jsou navrženy se snadno ovladatelnou a intuitivní klávesnicí, takže můžete optimalizovat svůj čas a výkon vašeho výrobku pouhým stisknutím tlačítka. Odolná tlačítka na pevné horní straně usnadňují ovládání. LED indikátory ukazují stav akumulátoru.
 • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
 • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3,2 kg

AKU plotostřih 215iHD45 Husqvarna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.