AKU plotostřih 120iTK4-H Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705159-02
6 099 Kč –9 %
AKU plotostřih 120iTK4-H Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
6 099 Kč –9 % 5 490 Kč
Skladem

120iTK4-H - akumulátorové nůžky na živé ploty s dosahem až 4 m, délka střihací lišty 50 cm, rozteč nožů 20 mm, rychlost stříhaní 2 800 kmitů/min, hmotnost 4,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorové nůžky na živé ploty na tyči Husqvarna 120iTK4 se výkonem vyrovnají benzinovému ekvivalentu, avšak s nulovými přímými emisemi a tichým provozem.

120iTK4 je teleskopický tyčový nástroj, což znamená, že můžete kombinovat motorovou jednotku s tyčovou násadou jako plotostřih pro stříhání živých plotů nebo jako vyvětvovací pilu. Díky tomu jsou tyto nůžky na živé ploty univerzálním a pohodlným nástrojem pro různé práce.

Pro pohodlnou polohu při stříhání živých plotů o různých výškách lze nastavit až 7 úhlů sklonu střihací lišty. Nůžky na živý plot jsou vybaveny teleskopickou trubicí s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí pro snadnou přepravu.

Součástí balení je plotostřihový nástavec HK4.

Technické parametry
Typ motoru PMDC (2-kartáčový)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Rychlost stříhání 2 800 kmitů/min
Délka střihací lišty, cm

50 cm

Rozteč nožů (zubů) 20 mm
Maximální doporučený průměr větví 15 mm
Celková délka

230 cm

Hmotnost bez baterie 4,5 kg

 

  •  Plotostřih se dodává bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

  • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
  • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
  • Teleskopická trubice - umožňuje rychlé nastavení výšky stříhání
  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
  • Kloubová hlava - Kloubová hlava pro větší všestrannost a méně únavnou práci. Nastavitelná v 7 úhlech pro pohodlnou polohu při stříhání po stranách, do různých úhlů, v nepřístupných oblastech nebo stříhání živých plotů s různou výškou.
  • Snadná přeprava - Výrobek lze rozpojit na poloviny bez použití nářadí, což usnadňuje přepravu a uskladnění.
  • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
  • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové plotostřihy
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 4,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.