Akumulátorová pila T540i XP Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705723-14
19 999 Kč –11 %
Řetězová pila T540i XP Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
19 999 Kč –11 % 17 798 Kč
Skladem

T540i XP - akumulátorová řetězová pila, délka vodící lišty 30-40 cm, rychlost řetězu 24 m/s, hmotnost 2,9 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna T540i XP je nejvýkonnější akumulátorová řetězová pila s horní rukojetí. Při použití s akumulátorem BLi200X je její výkon srovnatelný s profesionální řetězovou pilou s motorem o obsahu 40 ccm. Tato pila je ideální nástroj pro profesionální péči o stromy. Je určená pro arboristy, kteří požadují bezproblémovou, vysoce výkonnou řetězovou pilu.

Nabízí vynikající ergonomii, vysokou rychlost řetězu, nízkou hmotnost a všechny výhody akumulátorového napájení bez kompromisu, co se týče řezného výkonu. Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services na počítači či mobilu. Pila je vybavena senzorem stavu oleje pro upozornění, že je potřeba doplnit řetězový olej.

Pila Husqvarna 540i XP dodávána s řetězem SP21G - .325", 1,1mm, 59 dílků a lištou 35cm/14".325", 1,1mm.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Objem olejové nádrže 0,2 l
Rychlost řetězu při max. výkonu 24 m/s
Doporučená délka vodicí lišty, min. - max. 30 - 40 cm
Typ, rozteč řetězu SP21G, .325" mini
Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) 2,5 kg

 

 • Pila dodána bez baterie a nabíječky.
 • Pro profesionální zákazníky je záruka prodloužená na 24 měsíců.

 

Charakteristické vlastnosti

 • Husqvarna Connect - Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
 • Vysoká rychlost řetězu - Vysoká rychlost řetězu pro rychlé, hladké řezání.
  Čistý výhled - Konstrukce chrániče ruky poskytuje čistý výhled pro precizní řezy.
  Připevnění lana - Pevný bod pro zavěšení pily na lano usnadňuje vytažení pily do koruny stromu.
  Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
  Očko startovací šňůry - Umožňuje rychlé a snadné zavěšení pily na popruh pro šplhání.
  Automatické vypnutí - Výrobek se automaticky vypne po 3 minutách nečinnosti, což prodlužuje životnost akumulátoru a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru. Při aktivované brzdě řetězu dojde k vypnutí po 30 minutách.
  Nastavitelné olejové čerpadlo - Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.
  Jednoduché ovládání - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.
  Flexibilní akumulátorový systém - Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
  savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
  Matice s ochranou proti vypadnutí - Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.
  Výkonný bezkomutátorový motor - Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
  Snadné otevírání nádrže - Výklopné víčko usnadňuje plnění nádrže.
 • Řetězová brzda aktivovaná setrvačností - V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové pily
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Délka lišty: 35 cm / 14"
? Šířka vodících článků: 1,1 mm
Hmotnost: 2,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.