AKU foukač 120iBV Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9706498-04
Novinka
Značka: HUSQVARNA
8 999 Kč
Skladem

Víceúčelový AKU foukač listí 120iBV s přepínáním mezi foukáním a vysáváním. Foukací síla 7,2 N, rychlost 50 m/s, hmotnost 4,2 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víceúčelový akumulátorový foukač listí 120iBV se snadným přepínáním mezi foukáním a vysávaním, je ideální pro údržbu malých a středních zahrad.

Bezkomutátorový motor a regulace rychlosti optimalizují dobu provozu a výkon, zatímco kompaktní velikost, vyvážená konstrukce a odolné digitální rozhraní umožňují lepší ovladatelnost a vyšší produktivitu. Intuitivní ovládání, polstrovaný popruh a ergonomická rukojeť přispívají k efektivní a pohodlné práci. Tento vysavač listí je součástí akumulátorového systému Husqvarna BLi 36V.

Technické parametry
Foukací síla 7,2 N
Rychlost vzduchu (kulatá tryska) 48 m/s
Rychlost vzduchu 50 m/s
Hmotnost 4,2 kg

 

Foukač dodán s polstrovaným popruhem včetně baterie 40-B140 a nabíječky 40-C80.

Vlastnosti

  • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
  • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
  • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
  • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
  • Uživatelsky přívětivá klávesnice - Díky uživatelsky přívětivé klávesnici můžete optimalizovat výkon výrobku pouhým stisknutím tlačítka. Vybaven LED indikátory ukazujícími stav akumulátoru a kolečkem pro nastavení rychlosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 4,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.