Aku Vyžínač 115iL Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9670988-01
5 799 Kč –20 %
Vyžínač 115iL HUSQVARNA
5 799 Kč –20 % 4 589 Kč
Skladem

Lehký, pohodlný a snadno použitelný akumulátorový vyžínač pro vyžínání okrajů trávníku nebo malých ploch s vyšší trávou. Vyžínač je vybaven výkonným motorem s nízkými vibracemi, bez přímých emisí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyžínač 115iL je dodáván bez nosných popruhů a se strunovou hlavou T25B M8.

 

Technické parametry
 Typ a napětí baterie  Li-ion, 36 V
 Šířka záběru  30 cm
 Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení)  3 kg
 Vybavení  Strunová hlava A15B

 

Vlastnosti

Akumulátor jako součást designu 
Inteligentní řešení uložení akumulátoru napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru akumulátoru, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha akumulátoru do blízkosti těžiště stroje a akumulátor se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění akumulátoru napříč tělem výrobku nabízí výjimečnou flexibilitu, protože lze použít akumulátory různých velikostí.

 

Systém výměnných akumulátorů
Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.

 

Tichý provoz
Nízká hladina hluku zlepšuje pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.

 

Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.

 

Lehké s ergonomickým designem
Akumulátorové výrobky řad 100 - 200 mají kompaktní, zeštíhlený design pro vynikající ergonomii. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené, takže se s nimi pohodlně pracuje.

 

Nastavitelná přední rukojeť
Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.

 

Jednoduché ovládání
Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.

 

Automatický posuv struny
Není potřeba strunovou hlavou klepnout o zem. Vyžínací hlava Husqvarna A15B nabízí automatický posuv struny se dvěma strunami, což poskytuje rovnoměrný výsledek vyžínání ve srovnání s vyžínač pouze s jednou strunou. Funguje perfektně jak pro vyžínání, tak pro zarovnávání okrajů. Špičková volba pro všestranné a pohodové vyžínání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 24
Pohon: Akumulátorové
Doba dobíjení: 73 min
Hmotnost: 3,45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.