Benzínová vřetenová sekačka Edwin 2.1 Standard 45 SWARDMAN

Kód: ZSE00024
Pouze osobní odběr
61 860 Kč
Skladem

Benzínová zahradní vřetenová sekačka s pojezdem.
Sekačka má záběr sečení 45 cm.
Vhodná pro trávníky s plochou do 600 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Vřetenové sekačky Swardman Edwin 2.1 jsou určeny všem milovníkům hustých nízce střižených trávníků, kteří vyžadují nejvyšší kvalitu jak trávníku, tak stroje, se kterým o něj pečují. Swardman při výrobě klade důraz na kvalitní materiály a zpracování s cílem dosáhnout co nejšetrnějšího a nejčistšího střihu travních stébel na principu nůžek.

Model Swardman Edwin 2.1 Standard 45 je dodáván se šíří záběru sečení 45 centimetrů v antracitové barvě, s 6nožovým vřetenem, stěrkami předního a zadního válce a transportními kolečky. Tato šíře je určena pro travní plochy do 600 m2 a díky své výborné manévrovatelnosti je vhodná především pro modulované trávníky.

Výroba, materiály a design

Sekačky Swardman jsou kompletně vyvinuty v České republice a vyráběny ve vlastním závodě v Losiné u Plzně. Velkou většinu komponent si vyrábíme sami. Pro některé díly využíváme ověřené prémiové české a evropské dodavatele. Masivní celokovová konstrukce s minimem plastových dílů klade důraz na vysokou spolehlivost a dlouhou životnost výrobku s minimálním dopadem na životním prostředí.

Spolehlivý a tichý japonský motor Kawasaki

Čtyřdobý motor Kawasaki FJ100D o objemu 99 cm3 a výkonu 1,9 kW je ideální kombinací snadné údržby, nízké hmotnosti, minimální spotřeby méně než 0,5 l/mth a nízkých emisí.

Válcování namísto stop po kolečkách

Vřetenové sekačky se pohybují na válcích, nikoliv na kolečkách. Válce jsou k trávníku vzhledem lepšímu rozložení váhy šetrnější, nedělají stopy po kolečkách a způsobují efekt pruhovaného trávníku.

Benzínová vřetenová sekačka Edwin 2.0 Standard 45 SWARDMAN - Válce místo koleček

Multifunkční kazetový systém 4 v 1

Systém výměnných kazet 4 v 1 umožňuje výběr z 5, 6 nebo 10nožových žacích vřeten, nebo regeneračních kazet. Sekačku s nimi snadno přeměníte během 2 minut na vertikutátorvyčesávač nebo rotační kartáč na zapravování písku.

Benzínová vřetenová sekačka Edwin 2.0 Standard 45 SWARDMAN - Multifunkčnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Vřetenové
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Boční výhoz: NE
Výrobce motoru: Kawasaki
Hmotnost: 49 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: