Aku vyžínač 110iL Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9705312-02
6 499 Kč –15 %
Aku vyžínač 110iL Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)
6 499 Kč –15 % 5 499 Kč
Skladem

Set 110iL  - akumulátorový vyžínač, akumulátor Lion s napětím 36 V, šířka záběru 30 cm, hmotnost 3,13 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 110iL je tichý a lehký akumulátorový vyžínač ideální pro vyžínání okrajů menších trávníků a zahrad.

Extrémně jednoduché ovládání, nízká hlučnost a vibrace, bez přímých emisí, strunová hlava s automatickým posuvem, sklopný ochranný kryt rostlin a režim vyžínání s integrovaným opěrným kolečkem potěší i nezkušeného uživatele.

Dělená hřídel umožňuje velmi snadnou přepravu a skladování.

Vyžínač 110iL je dodáván bez nosného popruhu, se strunovou hlavou A15B.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Šířka záběru 30 cm
Hmotnost bez baterie 3,13 kg

 

 • Vyžínač dodán včetně baterie BLi 10 a nabíječky 40-C80.

Vlastnosti

 • Automatické vypnutí - otočením strunové hlavy můžete využít integrované opěrné kolečko, a získat tak lepší kontrolu a přesnost při sekání okrajů trávníku.
 • Automatický posuv struny - Automatické vysouvání dvou strun zajistí optimální délku struny bez námahy a rovnoměrnější výsledek zastřihování než u vyžínačů s jednou strunou. Strunová hlava Husqvarna A15B funguje perfektně jak pro zastřihování, tak pro úpravu okrajů. Dokonalá volba pro všestranné a bezstarostné použití.
 • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
 • Automatické vypnutí - Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
 • Nastavitelná přední rukojeť - Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
 • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
 • Jednoduché ovládání - Ovládání klávesnice je intuitivní a nastavení lze snadno upravit pouhým stisknutím tlačítka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o trávník
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Šíře záběru: 30 cm
Typ držadla: madlo D

Vyžínač 110iL

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
OB Avatar autora | 23.6.2024
Efektivní na trávu a menší porost, doba používání ~30min., doba nabíjení ~70min. Mínusy: chybí mi k tomu popruh, cena. Plusy: sestavení jednoduché, používání taktéž. Obecně spokojenost. Konečně po roce jsme se zbavili vysoké trávy a vypadá to u nás pěkně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.