Hrablo na sníh ES 50 Combisystém GARDENA

Kód: 3243-20
617 Kč
do týdne
Snadné odklízení sněhu z hladkých povrchů, šíře 50 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky lehké a pevné plastové hraně a šířce 50 cm je GARDENA hrablo na sníh ES 50 optimálně vhodné pro odklízení sněhu na plochách a cestičkách. Hrablo na sníh Gardena má široké žebrování plastové lopaty umožňuje hladké klouzání při prohazování cesty a díky jemné povrchové struktuře se žádný sníh na lopatu nelepí. Zvýšené boky zabraňují sklouzávání sněhu a široký okraj poskytuje vysokou stabilitu. Plast je odolný vůči posypové soli a mrazu až do teploty - 40°C. Díky hraně z nerezové oceli je toto hrablo na sníh ideálně vhodné pro hladké povrchy, jako je beton nebo asfalt. Combisystem hrablo na sníh ES 50 je vhodné pro všechny násady GARDENA combisystem, přičemž doporučujeme combisystem Ergoline násadu 130 z hliníku. Plastový kryt rukojeti je protiskluzový a chrání proti chladu. Ergonomicky tvarovaná násada zabraňuje sklouzávání hrabla a umožňuje optimální umístění zadní vodicí ruky. Záruční doba na hrablo je 25 let.
Lehká a pevná
Lehká a pevná hrabla na sníh
 
GARDENA combisystem hrablo ES 50 je vyrobeno z pevného, málo se opotřebovávajícího a flexibilního plastu. Díky pevné ocelové liště je velmi vhodné pro hladké povrchy.
Odolné vůči mrazu a soli
Odolné vůči mrazu a soli
 
Hrablo na sníh je spolehlivé nářadí také při velmi nízkých teplotách. Je odolné vůči teplotám do -40°C a také je odolné vůči posypové soli.
Pevný a účinný
Pevný a účinný
 
Široká hrana hrabla umožňuje velkou stabilitu a zvýšené okraje zabraňují přepadávání sněhu. Díky jemnému povrchu se sníh nelepí.
Neviklá se
Neviklá se
 
Combisystem - hrablo na sníh je možné velmi snadno připojit k násadě a pevně přišroubovat. Ověřená technologie zaručuje neviklavou a spolehlivou práci.
25letá záruka
 
 
25letá záruka garantuje tu nejvyšší kvalitu

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrabla a odhrnovače
Záruka: 300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: