Aku sekačka LB 448i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9704824-01
Výprodej
Značka: HUSQVARNA
25 999 Kč –9 %
Aku sekačka LB 448i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
25 999 Kč –9 % 23 490 Kč
Skladem

AKU mulčovací sekačka. Výkon motoru 1,2 kW, šířka záběru 48 cm, výška sekání 30 - 60 mm, hmotnost 28 kg, pracovní kapacita do 800 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna LB 448i je robustní akumulátorová sekačka s žacím ústrojím o šířce 48 cm bez pojezdu, vhodná pro náročné uživatele, kteří potřebují spolehlivou a tichou sekačku s nízkými provozními náklady a snadnou údržbou.

Sekačka se velmi snadno startuje a ovládá díky intuitivní klávesnici a nízké hmotnosti. Robustní skelet žacího ústrojí z hliníku, špičkové komponenty a vysoce odolný motor komerční kvality činí ze sekačky LB 448i odolný a spolehlivý stroj pro časté používání. Funkce jako savE, PowerBoost a aktivní chlazení usnadňují sekání nerovnoměrně vysokého trávníku. Dva sloty pro integrované akumulátory BLi umožňují výrazně prodloužit dobu provozu. 

Technické parametry
Výkon motoru 1,2 kW
Šířka záběru 48 cm
Výška sekání, min. - max. 30 - 60 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 800 m2
Mulčovací sada Nedodává se
Mulčovací ucpávka BioClip N/A
Systém pohonu Bez pojezdu
Materiál podvozku Hliník
Objem sběrného koše 0 l
Hmotnost 28 kg

 

 • Sekačka dodána bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • BioClip - Systém sečení BioClip. Tráva je přeseknuta dvakrát a nakonec jemně rozsekána, než se vrátí na trávník jako přírodní hnojivo.
 • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách v případě potřeby krátkodobě zvýší výkon
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Komponenty komerční kvality - Robustní hliníkové žací ústrojí s kvalitními komponenty a odolnou motorovou jednotku komerční kvality poskytují dlouhou životnost.
 • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
 • Místo na dva akumulátory - Plynulá hnací síla dvou akumulátorů umožňuje výrazně prodloužit dobu sečení a dosáhnout perfektního vzhledu trávníku.
 • Jednoduché nastavení výšky rukojeti - Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
 • Rukojeť nastavitelná i do strany - Rukojeť je nastavitelná v horizontálním i vertikálním směru i do strany pro dosažení optimální pracovní pozice a lepší ergonomii, např. při sekání u zdi.
 • Kola s dvojitými kuličkovými ložisky - Zajišťují lehký pojezd sekačky i po mnoha letech používání.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Výstupní výkon: 1,2 kW
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 48 cm
Výška sekání: 30 - 60 mm
Hmotnost: 28 kg

LB 448i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.