Akumulátorová pila 340i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9679879-14
12 999 Kč –8 %
Akumulátorová pila 340i Husqvarna (bez baterie a nabíječky)
12 999 Kč –8 % 11 890 Kč
Skladem

340i - akumulátorová řetězová pila, délka vodící lišty 30-40 cm, typ řetězu S93G, 3/8" mini.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 340i je výkonná, ale lehká a univerzální akumulátorová řetězová pila s velkou řeznou kapacitou pro všestranné použití, jako je kácení stromů, prořezávání větví, řezání palivového dříví nebo tesařské práce.

Výborně se ovládá díky úzkému tělu pily, které udržuje těžiště blízko k rukojeti. Minimální vibrace přispívají ke komfortu práce. Nízká hlučnost nezatěžuje okolí. Pila je vybavena inteligentním uživatelským rozhraním s dobře viditelným indikátorem stavu nabití akumulátoru na rukojeti. Snadné použití jak s integrovaným, tak zádovým akumulátorem.

Pila Husqvarna 340i dodávána s řetězem S93G - 3/8", 1,3mm, 52 dílků a lištou 35cm/14", 3/8", 1,3mm.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Objem olejové nádrže 0,2 l
Rychlost řetězu při max. výkonu 20 m/s
Doporučená délka vodicí lišty, min. - max. 30 - 40 cm
Typ, rozteč řetězu S93G, 3/8" mini
Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení) 2,8 kg

 

  • Pila dodána bez baterie a nabíječky.

 

Charakteristické vlastnosti

  • Režim úspory energie savE -Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
  • Výkonný bezkomutátorový motor - moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
  • Ergonomický design - Štíhlé tělo, vysoko položené těžiště a plochá spodní strana zaručují snadné ovládání pily.
  • Vysoká rychlost řetězu - Vysoká rychlost řetězu pro rychlý a hladký řez
  • Snadné otevírání nádrže - Výklopné víčko usnadňuje plnění nádrže.
  • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
  • Brzda řetězu aktivovaná setrvačností - V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
  • Stejný výkon jako benzínový motor - Akumulátor Li-Ion 36 V poskytuje stejně vysoký výkon, spolehlivý provoz a dlouhou životnost jako benzínový motor - ovšem bez přímých emisí. Na jedno nabití s ní vykonáte tolik práce jako na jednu nádrž benzínu.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové pily
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Délka lišty: 35 cm / 14"
? Rozteč řetězu: .3/8" MINI
Hmotnost: 2,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.