Aku foukač 525iB Mark II HUSQVARNA (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9679155-03
12 999 Kč –0 % 12 890 Kč
Skladem

Výkonný akumulátorový foukač. Foukací síla 11 N, rychlost vzduchu 48 m/s, hmotnost 2,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 525iB Mark II je výkonný akumulátorový foukač s bezkomutátorovým motorem, který umožňuje nižší spotřebu energie, a tím i delší dobu provozu, vhodný pro profesionální použití.

Nízká hladina hluku umožňuje pracovat v oblastech citlivých na hlučný provoz. Foukač se spouští snadno a rychle po kliknutí na klávesnici. V případě potřeby lze výkon ještě navýšit v režimu Boost, který spustíte jedním kliknutím. Díky tempomatu se můžete plně soustředit na odfoukávání listí a nečistot. Tempomat lze aktivovat také v režimu Boost. Foukač je kompatibilní s vysoce flexibilním 36 V akumulátorovým systémem Husqvarna.

Dodává se včetně popruhu.

Technické parametry
Foukací síla 11 N
Proud vzduchu v trubici 11,33 m³/min
Rychlost vzduchu (kulatá tryska) 48 m/s
Hmotnost bez akumulátoru 2,5 kg

 

 • Foukač dodán bez baterie a nabíječky.

Vlastnosti

 • Práce bez kabelu - Stroj s akumulátorem uvnitř nabízí skutečnou flexibilitu pro vaši práci. Alternativně lze stroj připojit také k zádovému akumulátoru. Prostě podle vašich potřeb a preferencí.
 • Zdokonalená konstrukce ventilátoru - Špičkový výkon ve třídě profesionálních akumulátorových výrobků díky pokročilé konstrukci ventilátoru elektromotoru, který poskytuje účinnou foukací sílu.
 • Trvalé zvýšení výkonu - Trvalý maximální foukací výkon lze snadno aktivovat jedním kliknutím na tlačítko režimu Boost.
 • Regulace otáček motoru - Pomocí tempomatu si můžete nastavit stálou rychlost foukání pro nepřetržitou práci bez upravování.
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Flexibilní akumulátorový systém - Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
 • Pohodlná pracovní poloha - Stroj je vybaven popruhem pro pohodlnou pracovní polohu a závěsným poutkem.
 • Nízká hladina hluku - přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a zajišťuje delší pracovní dobu bez rušení ostatních.
 • Ergonomická rukojeť - Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
 • Lehká konstrukce - Nízká celková hmotnost ve srovnání s benzínovými stroji díky menšímu počtu komponentů a lehkému elektromotoru přispívá k pohodlnějšímu používání.
 • Práce bez přestávek - Naše akumulátory vám umožní pracovat skutečně rychle a efektivně.
 • Vynikající ergonomie - Dokonalé vyvážení, pohodlná rukojeť a intuitivní klávesnice poskytují vynikající ergonomii pro pohodlnou práci.
 • Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 2,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.