Aku vyžínač 525iLXT Husqvarna (bez baterie a nabíječky)

Kód: 9705515-01
11 790 Kč
do 3 dnů

525iLXT - profesionální akumulátorový vyžínač, šířka záběru 46 cm, hmotnost 3,1 kg. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 525iLXT je dokonale vyvážený, robustní, ale lehký a vysoce výkonný profesionální akumulátorový vyžínač trávy. Jeho výkon je ekvivalentní benzínovému stroji o objemu motoru 25 ccm.

Tento akumulátorový vyžínač je navržen pro trvalé použití a díky bezkartáčovému motoru E-TORQ a průměru sečení 47 cm poskytuje požadovaný výkon. Ovládání je snadné a efektivní díky pohodlné smyčkové rukojeti, intuitivní klávesnici s 3-rychlostním režimem a strunové hlavě ErgoFeed. Integrovaná konektivita pro snadné připojení k digitálním službám. 

Vyžínač 525iLXT je dodáván bez nosných popruhů se strunovou hlavou E35B.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Maximální ot./min. výstupního hřídele 7 200 ot./min
Šířka záběru 46 cm
Strunová hlava E35B
Hmotnost bez baterie 3,1 kg

 

 • Vyžínač se dodává bez baterie a nabíječky.

 

Vlastnosti

 • Vynikající výkon a široký záběr - Unikátní motor s vysokým točivým momentem vyvinutý společností Husqvarna v kombinaci s širokým záběrem poskytuje maximální kapacitu.
 • Integrovaná konektivita - Stroje se zabudovaným připojovacím modulem lze snadno připojit k portálu Husqvarna Fleet Services. Umožní vám zobrazit poslední známou polohu každého stroje, statistiky jeho využití, servisní historii aj. údaje. To také usnadňuje aktualizaci firmwaru stroje, takže je vždy kompatibilní s nejnovějšími funkcemi Husqvarna Fleet Services.
 • ActiveCool - Technologie Husqvarna ActiveCool umožňuje účinné chlazení akumulátoru, a to jak při nabíjení, tak při vybíjení. Díky aktivnímu chladicímu systému zůstává váš výrobek napájený akumulátory plně produktivní i v náročných podmínkách, přičemž se prodlužuje životnost vašich akumulátorů.
 • Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4) - Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
 • Flexibilní akumulátorový systém BLi-X - Vysoce výkonný 36V akumulátorový systém BLi-X nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Naše akumulátory jsou navrženy pro dlouhou provozní dobu, rychle se nabíjejí a rychle a snadno se vyměňují, takže můžete pracovat bez přestávek. Akumulátorový systém BLi-X umožňuje flexibilní použití v různém nářadí značky Husqvarna. Vždy najdete řešení na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
 • Práce bez kabelu - Stroj s akumulátorem uvnitř nabízí skutečnou flexibilitu pro vaši práci. Alternativně lze stroj připojit také k zádovému akumulátoru. Prostě podle vašich potřeb a preferencí.
 • Tichý provoz - Hladina hluku našich akumulátorových výrobků je až o 13 dB (A) nižší než u benzínových strojů - což je obrovský rozdíl. Snížení o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako polovina hladiny hluku. Díky tomu je práce pro vás mnohem příjemnější - a také vám umožňuje pracovat na většině veřejných prostranství.
 • Akumulátor jako součást designu - Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
 • Funkce ErgoFeed - umožňuje posunout strunu jednoduchým stisknutím tlačítka na pravé rukojeti. Tím se snižuje riziko neúmyslného posuvu, a minimalizuje se tak spotřeba struny. Vyžínací hlava ErgoFeed je navržena s minimem pohyblivých částí, díky čemu je robustní a odolná.
 • Optimalizovaný hřídel a převody - Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
 • Bezkartáčový motor E-TORQ - Motory E-TORQ vyvinuté společností Husqvarna jsou dokonale přizpůsobeny pro každou aplikaci. Bezkartáčový design minimalizuje počet pohyblivých součástí a motory jsou konstruovány tak, aby vydržely náročné a dlouhodobé profesionální použití. Jsou zcela bezúdržbové a vydrží po celou dobu životnosti výrobku.
 • Intuitivní klávesnice- Klávesnice je velmi snadno ovladatelná a je vybavena LED kontrolkou, ukazující stav baterie.
 • 3 rychlostní stupně pro maximální dobu provozu - Třístupňový režim umožňuje maximalizovat dobu provozu úpravou výstupního výkonu podle aktuálních pracovních podmínek.
 • Nízké emise uhlíku - U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3,1 kg
Typ držadla: madlo D
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IM Avatar autora | 10.5.2024
obchod je rychlý, vše v pořádku, jsme spokojeni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.