Rider RC 318T Husqvarna

Kód: 9676287-02
Pouze osobní odběr
Značka: HUSQVARNA
219 900 Kč
dlouhodobě nedostupné

RC 318T je robustní a všestranný rider s inovativním designem, který nabízí vyjímečný výkon a efektivitu, snadné ovládání, výtečnou manévrovatelnost a příjemné svezení. Samozřejmostí je vynikající ergonomie, intuitivní ovládání. Jedinečný sběrací systém, při kterém nedochází k ucpávání, předává posekanou trávu z vpředu umístěného žacího ústrojí přímo do sběrného koše o objemu 300 l. Tráva je ve sběrném koši automaticky stlačována, což prodlužuje čas mezi vyprázděními koše a zvětšuje kapacitu sečení. Zvládnete tak posekat větší travnatou plochu za kratší dobu. Žací ústrojí lze snadno naklonit až do unikátní 90° servisní polohy pro snadné čištění po ukončení sečení. Díky bezkonkurenčnímu výkonu a vysoké sběrné kapacitě je rider ideální pro údržbu větších zahrad. Rider RC 318T je skvělá volba pro majitele pozemků, kteří oceňují kvalitu, spolehlivost a inovace společnosti Husqvarna.  Doporučujeme pouze sečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RC 318T je robustní a všestranný rider s inovativním designem, který nabízí vyjímečný výkon a efektivitu, snadné ovládání, výtečnou manévrovatelnost a příjemné svezení. Samozřejmostí je vynikající ergonomie, intuitivní ovládání. Jedinečný sběrací systém, při kterém nedochází k ucpávání, předává posekanou trávu z vpředu umístěného žacího ústrojí přímo do sběrného koše o objemu 300 l. Tráva je ve sběrném koši automaticky stlačována, což prodlužuje čas mezi vyprázděními koše a zvětšuje kapacitu sečení. Zvládnete tak posekat větší travnatou plochu za kratší dobu. Žací ústrojí lze snadno naklonit až do unikátní 90° servisní polohy pro snadné čištění po ukončení sečení. Díky bezkonkurenčnímu výkonu a vysoké sběrné kapacitě je rider ideální pro údržbu větších zahrad. Rider RC 318T je skvělá volba pro majitele pozemků, kteří oceňují kvalitu, spolehlivost a inovace společnosti Husqvarna. 

Doporučujeme pouze sečení.

Kloubové řízení

Unikátní řízení umožňuje, aby se zadní kola dostala pod stroj. Výsledkem je vynikající manévrovatelnost s minimálním poloměrem otáčení při plném záběru volantem.

Výkyvná zadní náprava

Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladné řízení i na nerovném terénu.

Režim bez sběru

Snadné přepínání mezi režimy sběr a mulčování pomocí ovladače umístěného na palubní desce. Není nutné opouštět sedadlo řidiče.

ACTech

Nedochází k ucpávání při sběru. Tráva je stlačována ve sběracím koši, to znamená, že lze posekat větší travnatou plochu. Jako výsledek je pak efektivní sběr trávy a listí z trávníku. Integrovaný sběrný koš lze navíc snadno vyprázdnit ze sedadla řidiče.

Servisní poloha

Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a údržbu.

Technické parametry
Výrobce motoru Briggs & Stratton
Typ motoru Endurance Series
Objem válce 656 cm3
Výkon motoru 12,6 kW
Objem nádrže 12 l
Šířka sečení 112 cm
Výška sečení 25 - 75 mm
Počet nožů 3
Typ převodu Hydrostatický
Šířka 103 cm
Výška 129 cm
Délka 209 cm
Hmotnost 326 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Výstupní výkon: 12,6 kW
Systém pojezdu: Variabilní rychlost
Výrobce motoru: Briggs & Stratton
Hmotnost: 326 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: