Rider RC 318T Husqvarna

Kód: 9676287-02
Pouze osobní odběr
Značka: HUSQVARNA
219 900 Kč –4 %
Rider RC 318T Husqvarna
219 900 Kč –4 % 209 900 Kč
do týdne

Robustní všestranný rider. Zdvihový objem válce 635 cm3, výkon 12,7 kW, záběr sečení 103 - 112 cm, výška sečení 25-75 mm, hmotnost bez žacího 326 kg.

Rider dodán bez žacího zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna Rider RC 318T je sekačka na trávu se sedící obsluhou a sběrem pro sečení větších zahrad.

Inovativní sběrný systém bez ucpávání přesouvá odřezky trávy přímo ze vpředu zavěšeného žacího ústrojí do 300litrového koše. Automatické udusání umožňuje naplnit sběrný koš větším množstvím trávy. Nastavení výšky sečení a vyprazdňování lze provádět bez sesednutí ze stroje, což přispívá k většímu pohodlí i efektivitě práce. Žací ústrojí lze naklonit o 90 stupňů a je tak snadno přístupné pro servis a čištění.

Technické parametry
Výrobce motoru Husqvarna
Zdvihový objem válce 635 cm3
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW 12, 7 kW
Typ převodu / náhonu Hydrostatický
Rychlost dopředu, max. 8 km/h
Rychlost dozadu, max. 7 km/h
Šířka záběru, cm 103 - 112 cm
Výška sečení, min.- max. 25 - 75 mm
Objem sběrného koše 300 l
Počet žacích nožů 3
Zapínání žacích nožů Automatické
Hmotnost bez žacího 326 kg

 

Vlastnosti

 • Režim bez sběru - Stisknutím tlačítka můžete přepínat mezi režimy sběru a bez sběru, aniž byste museli opustit sedadlo řidiče.
 • Víčko palivové nádrže na povrchu - Díky vnějšímu víčku palivové nádrže nemusíte při doplňování paliva otevírat kryt motoru. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.
 • Pohodlné sedadlo řidiče - jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.
 • Čtyři velká kola - Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.
 • Startování otočením klíčku - Snadné spuštění v každém počasí bez sytiče. Stačí otočit klíčkem a jet.
 • Výkyvná zadní náprava - Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.
 • Opěrná kolečka - Žací ústrojí je opatřeno opěrnými kolečky pro plynulé sečení při zatáčení. Kolečka také zabraňují poškození povrchu trávníku.
 
 • Servisní poloha - Žací ústrojí lze naklopit do servisní polohy pro snadný přístup při čištění nebo servisu.
 • Vyprázdnění sběrného koše ze sedadla řidiče - Integrovaný sběrný koš se rychle vyprazdňuje ze sedadla řidiče a umožňuje nepřetržité sečení bez přerušení.
 • Průhledná palivová nádrž - Velká průhledná palivová nádrž umožňuje snadno kontrolovat hladinu paliva a podle toho plánovat práci.
 • Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem - Pedálem ovládaná hydrostatická převodovka – rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládány pomocí pedálů, což vám umožňuje mít obě ruce na volantu pro optimální kontrolu nad jízdou.
 • Automatické zapínání žacích nožů - Nože se automaticky zapínají při spuštění žacího ústrojí pro rychlé a plynulé zahájení práce.
 • Snadno dosažitelná páka pro nastavení výšky sečení - Páka pro nastavení výšky sečení je umístěná v dosahu ze sedadla obsluhy, což umožňuje průběžně měnit výšku sečení.
 • LED světlomety - Osvětlují o více než 50 % větší plochu ve srovnání s tradičními žárovkami. Pro bezpečnější provoz při špatných světelných podmínkách.
 • ACTech - Neucpávající se sběrný systém ACTech s automatickým hutněním umožňuje sbírat do koše větší množství trávy a vyprazdňovat koš s menší frekvencí, což prodlužuje dobu provozu.
 • Snadno dostupné ovládací prvky - Ovládací prvky jsou snadno dostupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.
 • Motor umístěný za řidičem - Motor umístěný vzadu zajišťuje lepší přehled při sečení a generuje menší hlučnost a emise v prostoru řidiče oproti riderům s motorem umístěným vpředu.
 • Vpředu zavěšené žací ústrojí - Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.
 • Kloubové řízení - poskytuje vynikající manévrovatelnost a usnadňuje jízdu okolo překážek, jako jsou stromy a keře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ridery
Záruka: 2 roky
Pohon: Benzínové
Výstupní výkon: 12,6 kW
Šíře záběru: 103 - 112 cm
Výška sekání: 25 - 75 mm
Objem sběrného koše: 300 l
Výrobce motoru: Husqvarna
Hmotnost: 326 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.