XP POWER 2t dvoutaktní benzín HUSQVARNA 5 l

Kód: 5839529-01
599 Kč –5 %
XP POWER 2t dvoutaktní benzín HUSQVARNA 5 l
599 Kč –5 % 569 Kč
do 3 dnů

XP POWER 2t s obsahem 2% plně syntetického 2-taktního motorového oleje. Je to speciální směs benzínu a oleje pro dvoutaktní vzduchem chlazené spalovací motory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XP POWER 2t je předem namíchaná směs benzínu s 2% plně syntetického biologicky odbouratelného 2-taktního motorového oleje (JASO FD/ISO EGD)
XP POWER 2t je speciální směs alkylátového paliva, vhodná např. jako pohonná směs pro motorové pily, křovinořezy, plotostřihy, mopedy, zahradní sekačky s dvoutaktním motorem apod.
XP POWER 2t zvyšuje výkon, usnadňuje startování a prodlužuje životnost motoru. XP POWER udržuje čistý spalovací prostor s méně usazeninami. Olej v palivu XP POWER 2t je šetrný k životnímu prostředí.
Tento benzín neobsahuje aromatické uhlovodíky jak benzen a toluen, tak i síru a olefiny, díky čemuž je sníženo riziko škodlivého vlivu na zdraví člověka.
XP POWER je alternativou olovnatých i bezolovnatých automobilových benzínů.

XP POWER 2t je dodáván v 5 l kanystrech  

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzín a palivo
Záruka: 24
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.