Vysavač WDC 220 HUSQVARNA

Kód: 9679079-01
5 099 Kč
Skladem

Výkonný vysavač určený pro každodenní suché i mokré vysávání. WDC 220 je odolný, kompaktní, spolehlivý a uživatelsky přívětivý vysavač s robustním designem. Mezi přednosti vysavače patří omyvatelný PET filtr a rukojeť pro snadné přenášení a skladování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonný vysavač určený pro každodenní suché i mokré vysávání. WDC 220 je odolný, kompaktní, spolehlivý a uživatelsky přívětivý vysavač s robustním designem. Mezi přednosti vysavače patří omyvatelný PET filtr a rukojeť pro snadné přenášení a skladování. Skvělý pomocník při čištění garáže či úklidu po rekonstrukci bytu a domu.

  Charakteristické vlastnosti

Vzduchový PET filtrOmyvatelný PET filtr
 
Filtr vyniká mimořádně dlouhou životností, což znamená nižší náklady na údržbu. Stejný filtr se používá pro suché i mokré vysávání a poskytuje vysoký filtrační výkon.
Poloautomatické čištění filtruPoloautomatické čištění filtru
 
Filtrační vložku rychle a jednoduše vyčistíte krátkým profouknutím vzduchu z opačné strany. Použitím poloautomatického čisticího systému zachováte vysokou produktivitu vysávání a snížíte prostoje.
Pohyblivá rukojeť kontejneruPohyblivá rukojeť kontejneru
 
Pohyblivá rukojeť kontejneru usnadňuje vyprazdňování vysavače. Jednoduše odpojte horní část vysavače a vysypte obsah kontejneru.
Hliníkové prodlužovací trubiceHliníkové prodlužovací trubice
 
Lehké tenkostěnné hliníkové prodlužovací trubice.
Stabilní kola a rejdovací kolečkaStabilní kola a rejdovací kolečka
 
Velká a robustní kolečka zajišťují stabilitu vysavače na zemi. Rejdovací kolečka s rozsahem 360 stupňů poskytují vynikající manévrovací schopnost ve všech prostorách.
Fleecové filtrační sáčkyFleecové filtrační sáčky
 
Odolný a kvalitní filtrační sáček z fleece zajišťuje vyšší filtraci a minimalizuje množství jemného prachu unikajícího do vzduchu v průběhu vysávání. S kvalitním filtrem je vysávání účinnější.
Funkce foukáníFunkce foukání
 
Vysavač umožňuje připojení sací hadice v místě výstupu odpadního vzduchu . Stroj pak lze použit i jako foukač. To je
užitečné při čištění úzkých prostorů a nástrojů, hromadění listí nebo jiných nečistot.
Uskladnění příslušenstvíUskladnění příslušenství
 
Veškeré příslušenství, jako jsou hadice, napájecí šňůra a trysky, mají vlastní úložná místa na vysavači. Díky tomu při skladování vysavač zabírá méně místa a snižuje se riziko ztráty příslušenství.
Kapacita kontejneru: 5.28 gal (US)
Max. vakuum: 210 mbar
Zapojení: 220 - 240V

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální vysavače
Záruka: 24
Hmotnost: 7,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.