Aku sekačka LB 144i Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9706482-02
Novinka
Značka: HUSQVARNA
14 999 Kč
do 3 dnů

AKU sekačka. Výkon motoru 0,75 kW, šířka záběru 44 cm, výška sekání 25 - 75 mm, hmotnost 15,5 kg, pracovní kapacita do 500 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna LB 144i je vhodná pro sekání malých a středně velkých trávníků.

Lehká akumulátorová sekačka na trávu, která se snadno ovládá i v členitých oblastech, s funkcí BioClip (mulčování) se tráva poseče na malé kousky, které se rychle rozkládají a stávají se přirozeným hnojivem. Nastavení výšky řídítek a centrální nastavení výšky sečení ovládané nohou zajišťují pohodlné používání. Po dokončení sečení lze řídítka rychle sklopit pro chytré uskladnění. Tento výrobek je kompatibilní s 36V akumulátorovým systémem Husqvarna pro flexibilní použití jedné baterie.

Technické parametry
Výkon motoru 0,75 kW
Šířka záběru 44 cm
Výška sekání, min. - max. 25 - 75 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 7
Nastavení výšky sečení Centrální
Pracovní kapacita do 500 m2
Mulčovací sada Nedodává se
Mulčovací ucpávka BioClip Ne
Systém pohonu Bez pojezdu
Materiál podvozku ABS plast
Objem sběrného koše 0 l
Hmotnost 15,5 kg

 

  • Sekačka dodána včetně baterie 40-B140 a nabíječky 40-C80.

Vlastnosti

  • Centrální nastavení výšky sečení - Snadné a rychlé nastavení výšky sečení trávy. Jedna páčka ovládá celé žací ústrojí.
  • Snadno nastavitelná rukojeť - Nastavení rukojeti ovládané nohou pro pohodlnou a ergonomickou manipulaci. Je možné nastavit dvě různé výšky.
  • Power Boost - Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
  • Tichý provoz - Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
  • Snadno sklopná rukojeť - Rychloupínací páky pro snadné složení rukojeti a minimalizaci prostoru potřebného při skladování a přepravě.
  • savE - Režim savE maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
  • Snadné startování - Ovládací páka přítomnosti obsluhy a její pojistka zajišťují snadné spuštění a zastavení bez rizika náhodného spuštění. Pro zahájení sečení jednoduše uvolněte pojistku ovládací páky a stiskněte páku. Když uvolníte obě ruce z ovládací páky, motor se okamžitě zastaví.
  • Zvedací rukojeti přední a zadní - Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové sekačky Husqvarna
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Výstupní výkon: 0,75 Kw
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Šíře záběru: 44 cm
Výška sekání: 25-75 mm / 7 poloh
Hmotnost: 15,5 kg

Husqvarna LB 144i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.