Akumulátorová pila 225i Husqvarna (včetně baterie a nabíječky)

Kód: 9705475-06
9 699 Kč –13 %
Akumulátorová pila 225i HUSQVARNA (včetně baterie a nabíječky)
9 699 Kč –13 % 8 390 Kč
Skladem

Set 225i - akumulátorová řetězová pila, délka vodící lišty 30-35 cm, rychlost řetězu 12 m/s, hmotnost 3,1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna 225i je akumulátorová řetězová pila, která poskytuje vysoký řezný výkon s nižší hlučností ve srovnání s benzínovým motorem, bez výparů a přímých emisí CO2. Je skvělou volbou pro rychlé a snadné prořezávání, kácení malých stromů a řezání palivového dřeva na vaší zahradě.

Lehká, štíhlá a dobře vyvážená akumulátorová řetězová pila se velmi snadno startuje a používá. Pila je vybavena digitálním uživatelským rozhraním, setrvačníkovou brzdou řetězu a napínačem řetězu bez použití nářadí.

Pila Husqvarna 225i dodávána s řetězem H38 - 3/8", 1,1 mm, 52 dílků a lištou 38 cm/15", 3/8", 1,1 mm.

Technické parametry
Typ motoru BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Typ, napětí akumulátoru Lion, 36 V
Objem olejové nádrže 0,20 l
Rychlost řetězu při max. výkonu 12 m/s
Typ, rozteč řetězu H36, 3/8" mini
Délka vodící lišty, min. - max. 30 - 35cm
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení) 3,1 kg

 

  • Pila dodána včetně baterií 40-B140 a nabíječky 40-C80.

 

Charakteristické vlastnosti

  • Stejnosměrný motor - Bezkomutátorový motor má vyšší účinnost, delší životnost a menší nároky na údržbu ve srovnání s komutátorovými motory. Díky absenci kartáčů se eliminuje tření a nedochází tak ke ztrátám energie a motor se tolik nepřehřívá. Tím pádem také odpadá nutnost údržby nebo výměny opotřebených kartáčů, a vy tak můžete těžit z vyššího výkonu a točivého momentu.
  • Napínání řetězu bez použití nářadí - Rychlé a snadné napínání řetězu
  • Snadné otevírání nádrže - Doplňování oleje na mazání řetězu usnadňuje odklápěcí víčko nádrže, které se snadno drží a otevírá, a to i v rukavicích. Minimální riziko ztráty krytky, která je připevněna k řetězové pile.
  • Dobrá viditelnost skrz ochranný kryt ruky - Konstrukce ochranného krytu ruky poskytuje lepší výhled na špičku lišty pily a lepší ovladatelnost.
  • Řetězová brzda aktivovaná setrvačností - V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
  • Tichý provoz - Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
  • Lehké s ergonomickým designem - Kompaktní a lehká konstrukce zajišťuje pohodlné a ergonomické používání a snižuje fyzickou zátěž.
  • Systém výměnných akumulátorů - Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon pro vše – od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové pily
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Délka lišty: 35 cm / 14"
? Šířka vodících článků: 1,1 mm
Hmotnost: 3,1 kg

Akumulátorová pila 225i Husqvarna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.