Benzínová sekačka HRH 536 K4 HXE HONDA

Kód: H71923
52 490 Kč
do 3 dnů

Sekačka s pojezdem typu HRH je čistokrevný „profík“, který je určen ke každodennímu nasazení v nejtěžších podmínkách. Tomu odpovídá i skelet odlitý z vysoce kvalitní hliníkové slitiny odolné vůči otěru a průrazu doplněný ocelovým nárazníkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benzínová sekačka s pojezdem typu HRH je čistokrevný „profík“, který je určen ke každodennímu nasazení v nejtěžších podmínkách. Tomu odpovídá i skelet odlitý z vysoce kvalitní hliníkové slitiny odolné vůči otěru a průrazu doplněný ocelovým nárazníkem. Ze stajného materiálu jako skelet jsou i rozměrná pojezdová kola, osazená na průmyslových ložiskách. Přenos síly od motoru k hydrostatické převodovce je pomocí kardanové hřídele. Profesionální motor Honda GXV160 o výkonu 5,5 PS je naladěn do režimu nejvyššího kroutícího momentu a propůjčuje celé sekačce dostatečnou rezervu síly. Ergonomicky a přehledně uspořádané ovládací prvky na výškově stavitelné rukojeti odpovídají požadavkům profesionálních uživatelů. Odolný žací nůž zajišťuje vynikající řez a vytváří dostatečný podtlak v žací komoře pro dokonalý sběr trávy do zesíleného textilního vaku navlečeného na ocelový rám.
Sekačka svojí konstrukcí splňuje nejvyšší nároky kladené na stroje pro profesionály, kteří potřebují spolehlivý, výkonný ale přitom úsporný výrobní prostředek.

Typ motoru GXV 160
Výkon motoru kW/HP 4,1 / 5,5
Pojezdová převodovka hydrostatická
Materiál podvozku sekačky hliníková slitina
Záběr sekačky (cm) 53
Rozsah výšky sečení (cm) 22 - 87
Počet stupňů výšky sečení 6
Zastavení otáčení nože sekačky třecí spojka - Rotostop
Mulčovací sada volitelně
Suchá hmotnost (kg) 60,2

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky Honda
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Systém pojezdu: Variabilní rychlost
Výška sekání: 22 - 87 mm
Boční výhoz: NE
Objem sběrného koše: 83 l
Hmotnost: 60 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: