Benzínová sekačka Honda HRG 466 SK

Kód: H718775
Akce
Značka: HONDA
17 490 Kč –9 %
Benzínová sekačka Honda HRG 466 SK
17 490 Kč –9 % 15 990 Kč
Skladem

Inovovaný model se zbrusu novým motorem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše. Sekačka s nejsilnějším motorem v daném objemové kategorii, odolným podvozkem, dvěma sekacími noži a integrovaným klapkovým mulčovacím systémem patří k tomu nejlepšímu na trhu. Sekačka je vybavena vlastním, jednorychlostním pojezdem s možností pojezd vypnout či zapnout. Díky skvělému poměru ceny, výkonu a stupni vybavení se stala nejoblíbenějším modelem v nabídce. Vlastním pojezdem a výkonem je určena na spolehlivou údržbu profesionální úrovně jak rovných, tak i svažitých travnatých ploch o rozloze do 1000 m?.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honda HRG 466 SK je robustní a výkonná sekačka s jednoduchou obsluhou určená pro střední zahrady do rozlohy 1000m2. Sekačka má  silný motor, jednorychlostní pojezd, záběr 46 cm a látkový koš. Je lehká a velmi dobře se s ní manipuluje. Má dva sekací nože a klapkový mulčovací systém, který umožňuje sběr do koše i mulčování. Výšku sečení je možné nastavit.

Twin blade - dva sekací nože pro efektivnější řez
Jedná se o použití dvou sekacích nožů současně, navzájem pootočených o 15°, které oproti jednoduchému noži zaručí vícenásobné přeseknutí travního stébla. Je tak dosaženo rozmělnění travní hmoty do několikanásobně menších částeček. Spodní nůž je opatřen aerodynamickými lopatkami, které při rotaci v prostoru pod sekačkou vytváří podtlak a dochází tak k vysávání posekané trávy a vyfukování do sběrného koše. Čím menší jsou useknuté části trávy, tím jsou lehčí a snadněji se z trávníku seberou. Proto sekačky se dvěma noži TwinBlade lépe sbírají trávu než sekačky s jedním nožem.
 
CLIP DIRECTOR™ – Klapkový mulčovací systém
Pouhým pohybem ovládací páky poskytuje systém nebývale rychlou změnu způsobů sekání. Buď budete trávník sekat a efektivně sbírat do sběrného koše nebo bude sekačka posečená travní stébla drtit na drobné částečky a pěchovat zpět ke kořenovému systému trávníku jako přirozené přírodní hnojivo a není nutné řešit problém kam s posekanou trávou. Versamow bude ideálně fungovat pouze ve spojení se systémy Honda Twin Blade - dvěma sekacími noži se čtyřmi ostrými čepelemi a Optiflow, který řídí průtok vzduchu pod sekačkou tak, aby byl optimální pro všechny pracovní režimy sekačky a způsoby sekání.
 

Motor Honda řady GCVx je motor nové generace, připravený pro plnění požadavků nové emisní normy EURO 5, platné od 1.1.2019.

Díky nové konstrukci a použitým materiálům se snížila spotřeba paliva o 12%, hmotnost o neuvěřitelných 20% a nárůst výkonu a kroutícího momentu o 15%. Tento motor tvoří svým výkonem světovou špičku v dané kategorii.

 

                                                                   Technické parametry

Výrobce motoru Honda
Název motoru GCVx-145H
Zdvihový objem válce 145 ccm
Šířka záběru 46 cm
Výška sečení, min. - max. 20 - 74 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Typ pojezdu jednorychlostní
Objem sběrného koše 50 l
Hmotnost 32 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky Honda
Záruka: 5 let
Pohon: Benzínové
Objem válce: 145 ccm
Systém pojezdu: 1 rychlostní
Boční výhoz: NE
Výrobce motoru: Honda
Hmotnost: 32 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: