Benzínová sekačka Honda HRG 466 PK

Kód: H718859
15 490 Kč –3 %
Benzínová sekačka Honda HRG 466 PK
15 490 Kč –3 % 14 990 Kč
více než týden

Sekačka se silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Díky absenci pojezdu je velmi lehká a obratná pro manipulaci na rovných a menších plochách. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě rovných a nesvažitých travnatých ploch o rozloze 500m?.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honda HRG 466 PK je sekačka se silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Je určená pro menší plochy do rozlohy 500-800m2. Sekačka nemá pojezd, díky tomu je velmi lehká a velmi dobře se s ní manipuluje. Záběr sečení je 42 cm a má látkový koš. Výšku sečení je možné nastavit.

Pevný a odolný podvozek
Podvozek je vylisován z jednoho kusu ocele jako kompaktní díl, bez jakýchkoliv svárů či šroubových spojení. Tvar sekacího prostoru a důmyslně řešené prolisy poskytují podvozku mimořádnou pevnost tak, aby se podvozek při práci nekroutil, byl schopen přenést sílu motoru na sekací nůž a vydržel namáhání od ovládací rukojeti. Zároveň však musí být schopen pohlcovat nežádoucí vibrace. Kataforézní povrchová úprava chrání před korozí, otěrem a působením UV záření. Takový podvozek nepraská a nerezaví.
 
Automatický sytič
Tak jako u současných automobilů neznáme co je to sytič, tak je tomu dnes i u motorů na sekačkách. Každý benzínový motor, když je studený, potřebuje při startování obohatit spalovací směs, kterou do motoru připravuje karburátor, opatřený sytičem. Dříve byla na motorech zvláštní páčka na ovládání sytiče. Dnes již tuto činnost za nás vykonává automatické zařízení, které znatelně usnadňuje ovládání motoru a přispívá tak k vysokému komfortu při provozu. 
 

Motor Honda řady GCVx je motor nové generace, připravený pro plnění požadavků nové emisní normy EURO 5, platné od 1.1.2019.

Díky nové konstrukci a použitým materiálům se snížila spotřeba paliva o 12%, hmotnost o neuvěřitelných 20% a nárůst výkonu a kroutícího momentu o 15%. Tento motor tvoří svým výkonem světovou špičku v dané kategorii.

 

                                                                   Technické parametry

Výrobce motoru Honda
Název motoru GCVx-145H
Zdvihový objem válce 145 ccm
Šířka záběru 46 cm
Výška sečení, min. - max. 20 - 74 mm
Polohy pro nastavení výšky sečení 6
Typ pojezdu bez pojezdu
Objem sběrného koše 50 l
Hmotnost 29 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Sekačky Honda
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Objem válce: 145 ccm
Systém pojezdu: Bez pojezdu
Boční výhoz: NE
Výrobce motoru: Honda
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: