Motorová rozbrušovačka K970 16" HUSQVARNA

Kód: 9673481-01
38 570 Kč
do 3 dnů

 

Husqvarna K 970 má jedinečný poměr výkon/hmotnost. Je vybavena jedním z nejúčinnějších odstředivých systémů čištění vzduchu na trhu a vysoce účinným systémem tlumení vibrací. K 970 je ideální pro náročnější řezání betonu a kamene při úpravách, renovacích a nových stavbách, ale také pro řezání malých otvorů a úpravu otvorů pro okna a dveře, řezání dlaždic, obrubníků a asfaltu na pozemních komunikacích a také řezání trubek a kovu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Husqvarna K 970 má jedinečný poměr výkon/hmotnost. Je vybavena novým systémem Active Air Filtration™ (aktivní filtrace vzduchu), jedním z nejúčinnějších odstředivých systémů čištění vzduchu na trhu, který zajišťuje minimální opotřebení motoru i ve velmi prašném prostředí, vestavěnou automatickou kompenzací filtru SmartCarb™ a vysoce účinným systémem tlumení vibrací. K 970 je osazena motorem X-Torq®, který snižuje emise až o 75 % a spotřebu paliva až o 20 %. DuraStarter™ - prachuvzdorný startér - zvyšuje spolehlivost a životnost. Má novou ergonomickou zadní rukojeť se snadným ovládáním, která zároveň slouží jako opěrka pro tělo. K 970 je ideální pro náročnější řezání betonu a kamene při úpravách, renovacích a nových stavbách, ale také pro řezání malých otvorů a úpravu otvorů pro okna a dveře, řezání dlaždic, obrubníků a asfaltu na pozemních komunikacích a také řezání trubek a kovu.

  

Motor X-Torq
Zdvihový objem 93.6 cm3
Výkon 4,8 kW
Diamantový kotouč 400 mm (16")
Hloubka řezu 145 mm (6")
Hmotnost, bez paliva a řezacího vybavení 11.8 kg

 

 • Sada pro mokré řezání
  Sada pro mokré řezání

  Všechny naše rozbrušovací pily s výjimkou K 3000 Eletric jsou vybaveny novou robustní sadou na mokré řezání se sníženou spotřebou vody.

   
 • Otočné řezací rameno
  Otočné řezací rameno

  Otočné řezací rameno umožňuje řezat v blízkosti stěn a podlah.

   
 • Hermeticky uzavřené převody

  Snižují opotřebení a riziko prokluzování.

   
 • Antivibrační systém
   Antivibrační systém

  Náš antivibrační systém snižuje vibrace v rukojeti řezačky, takže se pohodlněji drží a stroj lze používat delší dobu. Vzdálenost mezi rukojeťmi je větší, aby uživatel měl pohodlnější provozní polohu a aby se snížila zátěž. Rukojeti a krátké tělo motoru umožňují, aby uživatel mohl stát blízko stroje pro snadnější manipulaci a ovládání.

   
 • DEX
  DEX

  DEX je systém sběru prachu pro suché i mokré řezání, který nabízí několik řešení. Přídavná odsávací jednotka na K3000 Vac a DC 1400 jsou dvě řešení v rámci tohoto systému. Většina rozbrušovaček obsahuje sadu pro mokré řezání, která šetří vodu, což zajišťuje použití přesně správného množství vody k navázání prachu. Výsledkem je čistější řezání s nižší spotřebou vody a menší tvorbou kalu ve srovnání s tradičními systémy mokrého řezání. Jako příslušenství je k dispozici mobilní vodní nádrž napájená baterií WT 15, což znamená, že nebudete muset čerpání provádět ručně.

   
 • Vyladěná ergonomie
  Vyladěná ergonomie

  Díky nízké hmotnosti, kompaktnímu designu a správně umístěným rukojetím se naše stroje snadněji ovládají. Systém tlumení vibrací v rukojetích poskytuje vyšší pohodlí při dlouhých směnách.

   
 • Nová generace aktivní filtrace vzduchu Active Air Filtration™ je jedním z nejúčinnějších systémů pro filtraci vzduchu na trhu a nabízí provoz až po dobu jednoho roku bez nutnosti servisu filtru.
 • Motor s X-Torq® produkuje až o 75 % méně emisí při spotřebě paliva až o 20 % nižší, a zároveň poskytuje větší výkon.
 • Dura Starter™, startér uzavřený proti prachu, s odolným kabelem snižuje riziko poruchy a zvyšuje spolehlivost a životnost.
 • SmartCarb™, vestavěná automatická kompenzace filtru, udržuje vysoký výkon a snižuje spotřebu paliva.
 • Snadněji se startuje díky pomocné pumpičce (Air Purge) a dekompresnímu ventilu.
 • Klínový řemen Poly-V zajišťuje lepší přenos výkonu motoru, méně časté napínání a podstatně delší životnost výrobku.
 • Efektivní systém tlumení vibrací minimalizuje vibrace (nižší než 5 m/s?), tím umožňuje dlouhý provoz bez únavy obsluhy - týká se kotoučů s průměrem 350 a 400 mm.
 • Ukazatel paliva v nádrži ukazuje hladinu paliva pro spolehlivý provoz bez prostojů.
 • Active Air Filtration™

  Nová generace filtrace vzduchu Active Air Filtration™ je jedním z nejúčinnějších systémů pro filtraci vzduchu na trhu a nabízí provoz (pro suché řezání) až po dobu jednoho roku bez nutnosti servisu filtru.

 • X-Torq®

  Motor s X-Torq® má o 70 % méně emisí, o 20 % nižší spotřebu paliva a větší výkon.

 • DuraStarter™

  DuraStarter™ je patentovaný, hermeticky uzavřený, prachuvzdorný startér, v němž jsou umístěny vratná pružina a ložisko řemenice. Tím se startér prakticky stává bezúdržbovým, což potvrzuje spolehlivost našich řezacích strojů.

 • EasyStart

  Snížení komprese ve válci při startování zaručuje o 50% snadnější startování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozbrušovačky Husqvarna
Záruka: 24
Objem válce: 93.6 ccm
Hmotnost: 11,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.