Nůžky zahradní dvoučepelové P100 Quantum Fiskars

Kód: 1001434
2 085 Kč –30 %
Nůžky zahradní dvoučepelové P100 Quantum Fiskars
2 085 Kč –30 % 1 459 Kč
vyřazeno z nabídky

Ergonomicky tvarovaná držadla jsou vyrobena z vysoce pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Čepele z pečlivě zakalené nerezové oceli jsou v nepracovní poloze bezpečně kryty díky snadno přístupnému zámku.
Vysoce kvalitní hliníková konstrukce doplněná pohodlnými držadly TruGrip™. TruEdge™ technologie zaručuje čisté a přesné střihání díky dokonalému vybroušení čepelí z kalené oceli a povlaku snižujícímu tření. Vhodné pro stříhání větví až do průměru 26 mm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho zahradníků a odborníků uznává nůžky Fiskars jako nejlepší ve své kategorii. Ergonomicky tvarovaná držadla jsou vyrobena z vysoce pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Čepele z pečlivě zakalené nerezové oceli jsou v nepracovní poloze bezpečně kryty díky snadno přístupnému zámku.
Řada Fiskars Quantum™ je vzorem důmyslné funkcionality a nadčasového designu, otevevírající nové požitky ze střihání. Vysoce kvalitní hliníková konstrukce doplněná pohodlnými držadly TruGrip™. TruEdge™ technologie zaručuje čisté a přesné střihání díky dokonalému vybroušení čepelí z kalené oceli a povlaku snižujícímu tření.
Vhodné pro stříhání větví až do průměru 26 mm.
Mechanismus pro nastavení přítlaku čepelí zabraňuje, aby se čepele během stříhání uvolnily a umožňuje uživateli, aby si přítlak kdykoliv nastavil.

Vlastnosti:

  • délka 215 mm
  • šířka 75 mm
  • hmotnost 280 g

Dříve 111970

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůžky na větve
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: