Křovinořez čtyřtaktní UMK 425 E2 LEET HONDA

Kód: H79099
13 490 Kč
více než týden

Křovinořez UMK425 je vynikající pomocník při likvidaci přerostlých travin, náletů a menších křovin hlavně ve svažitém a nepřístupném terénu. Ekologický, úsporný a hlavně velmi tichý motor ocení hlavně příznivci hlavně z řad chatařů, chalupářů či majitelů rodinných domků. 

Stroj HONDA zakoupíte pouze v naší značkové prodejně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Křovinořez UMK425 je vynikající pomocník při likvidaci přerostlých travin, náletů a menších křovin hlavně ve svažitém a nepřístupném terénu. Při práci je stroj zavěšen na bezpečnostní karabině zádového postroje a při dokonalém vyvážení dle postavy uživatele je jeho ovládání pomocí obouručné rukojeti s antivibračním úchopem velice snadnou záležitostí, kterou zvládne i méně zručný uživatel.Ekologický, úsporný a hlavně velmi tichý motor ocení hlavně příznivci hlavně z řad chatařů, chalupářů či majitelů rodinných domků. Patentově chráněný miničtyřtaktní motor 25 ccm o výkonu 1,1 PS je s dostatečnou rezervou bez problémů pohánět celou řadu žacích nástrojů jako je strunová hlava, ocelové travní popř. pilové kotouče nebo dokonce vyvětvovací řetězovou pilu. Základní výbava křovinořezu zahrnuje kromě stroje samotného zádový postroj, žací nástroj (dle verze), sadu ochranných krytů, sadu nářadí pro montáž a základní údržbu, pracovní ochranné brýle.
Jako příslušenství lze zakoupit celou řadu originálních doplňků jako jsou náhradní struny, kotouče, oleje, přilby, štíty a další.

Objem válce 25 cm3
Výstupní výkon 0.8 kW / 1.1 HP
Vybavení strun.hlava,3-zubý nůž,popruh,ochranné brýle
Hmotnost 5.98 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Křovinořezy Honda
Záruka: 24
Pohon: Benzínové
Objem válce: 25 ccm
Hmotnost: 5,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: