PŮJČOVNA SERVIS PRODEJNA E-shop E-shop

Vyhledávání:

Podmínky ovlivňující výběr stroje

1. Velikost udržované plochy

2. Vlastnosti stroje

3. Reference

4. Úspora volného času

5. Pořizovací cena

6. Ostatní faktory

Upozornění pro zákazníky

HONDA

 

Stroje Honda nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadující řádný předprodejní servis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.

 

Vítáme Vás ve světě HONDA, ve světě po jehož prozkoumání zjistíte, že nic není tak jak jsme si doposud mysleli.

                                                                                                              

Nová generace sekaček Honda na českém trhu

HONDA si je svými výrobky tak jistá, že na všechny motorové stroje dává plnou pětiletou záruku a to dokonce i pro profesionální použití. tato výjimečná záruka se vztahuje pouze na originální stroje, ne na aplikace kde jsou pouze použity motory HONDA.

 

Rodina HONDA se rozrostla o několik nových členů. Nejvýznamější je celá nová modelová řada sekaček DeLuxe, která opět naprosto převyšuje veškerou konkurenci a to skutečně ve všech směrech. Od výkonného a ekologického motoru, přes dokonalý skelet, až po snadné ovládání. Dnes již existují sekačky, které umožňují mulčování, ale nový model HRX nabízí plynulou regulaci od mulčování, po částečný, až úplný sběr do koše. Tak otevírá úplně nové možnosti při údržbě Vašeho trávníku.   

 

Dalšími přírůstky jsou nové elektrocentrály dop

 

Honda loni velice intenzivně zapracovala na vylepšení a obměně  nejpopulárnějšího modelu sekačky třídy HRG, kterou mnozí znáte pod názvem „IZY“.  Tento model při svém představení a uvedení na trh v roce 2000 způsobil malou sekačkovou revoluci a ihned se stal vzorem pro ostatní, jak vlastně by měla kvalitní a levná hobby sekačka vypadat. Jenom v ČR bylo těchto sekaček za posledních 7 let prodáno téměř 20.000 kusů.  Kromě změny loga a barevného ztvárnění celého stroje je zde celá řada revolučních technických řešení, jak  ještě zvýšit výkonnost stroje.
Z důvodu ještě snadnějšího ovládání došlo k hlavním změnám hlavně u motoru. Z ovládacích řidítek zmizela páčka na ovládání plynu a sytiče. Motor je opatřen originálním systémem automatického sytiče a ovládání plynu. Díky lehkému startu, který zvládne i drobná žena, stačí lehce zatáhnout za lanko a můžete sekat.
 Citlivě tvarovaná žací komora usměrňuje tok vzduchu tak, aby efekt „vysávání“ byl co největší. Oproti předchozímu modelu zde na zadním čele pod deflektorem hned vedle kanálku výmetu trávy přibyla perforace. Tyto otvory umožňují odchod vzduchu při postupném zaplňování koše trávou tak, aby při částečně zaplněném koši trávou nevznikal „odpor“ vzduchu omezující průtok vzduchu v žací komoře a kanálu výhozu trávy do sběrného koše. Podařilo se tím docílit naplnění koše trávou až po okraj bez jakéhokoliv snížení kvality sběru. Geometrie podvozku je změněna tak, že je rovina otáčení nože skloněna o 2° směrem vpřed. Dosáhlo se tím daleko kvalitnějšího rozložení řezné síly na travnatý porost.

Nově tvarovaný nůž podstatně snížil hlučnost sekačky o 2 dB a tím se sekačka IZY i s ocelovým podvozkem dostává hlučností na naprostou špičku.
Samozřejmostí je pro sekačku IZY také možnost mulčování.
Pevný podvozek s velikými koly na ložiskách dostatečně pohlcuje vibrace od rotujícího nože. Vhodně tvarovaná a posazená ovládací rukojeť nepřenáší na ruce obsluhy téměř žádné vibrace.
Metalická barva v podobě „Champagne“ s černou ovládací rukojetí chytne za srdce hlavně ženy a také každého, kdo má pochopení pro krásu detailu a cit pro dokonalost.
Díky svému celkovému ztvárnění Nová Honda IZY oslovuje hlavně uživatele z řad ženského pohlaví a nejspíše se stane snem každého majitele krásné a udržované travnaté plochy.
přejít do e-shopu
© 2018 Gardentech s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.