PŮJČOVNA SERVIS PRODEJNA E-shop E-shop

Vyhledávání:

KONTAKTY

E-mail:
servis@gardentech.cz

Tel: 
548 531 294
Fax:
548 531 394

Adresa:
Mírová 15
Brno 618 00

Provozní doba:
PO - PÁ
8:00 - 17:00

 

Najdete nás:

 

Upozornění pro zákazníky

Servis Zahradní techniky Brno

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘI KOUPI

Naše služby prodejem pouze začínají. Zákazníkům pomáháme nejen při výběru vhodného stroje. Při koupi výrobku v jedné z našich prodejen Vás bezplatně zaškolí náš servisní technik, který Vám přesně vysvětlí jak s Vaší novou sekačkou zacházet. Předvede ji a vy si můžete znovu všechno vyzkoušet na vlastní kůži.

SERVISNÍ PROHLÍDKY

Aby Vám váš nový pomocník dlouhou dobu kvalitně a bezproblémově sloužil, doporučujeme jej vždy před a po sezoně podrobit servisní prohlídce. Tato servisní prohlídka zahrnuje například výměnu oleje, vzduchového filtru, zapalovací svíčky, nabroušení a vyvážení nože, celkové promazání a odzkoušení stroje.

ZÁRUČNÍ SERVIS

Pokud se vyskytnou jakékoli problémy neváhejte se na nás obrátit. Poskytujeme záruční servis na značky jako jsou HONDA, VARI, ABG, HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER, McCULLOCH, FLYMO,  WOLF GARTEN  a motory značek HONDA, BRIGGS & STRATTON, KOHLER, komunální technika HUSQVARNA a v neposlední řadě i kompresory BAUER.

POZÁRUČNÍ SERVIS

Pokud Vám vyprší záruční doba, jsme tu stále pro Vás. Dodáme Vám i náhradní díly podle potřeby.

PORADENSKÝ SERVIS - ZÁKAZNICKÁ LINKA

Pokud se vyskytnou jakékoli problémy, nebo Vám něco nebude zcela jasné, náš servisní technik je Vám plně k dispozici na zákaznické lince. Zhodnotí Vámi popsanou situaci a pokud nebude možné závadu odstranit po telefonu, přijede k Vám. Na místě zhodnotí situaci a pokud nebude závada možná odstranit na místě stroj si odveze na servis.

Najdete nás zde 

přejít do e-shopu
© 2018 Gardentech s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.