PŮJČOVNA SERVIS PRODEJNA E-shop E-shop

Vyhledávání:

Podmínky ovlivňující výběr stroje

1. Velikost udržované plochy

2. Vlastnosti stroje

3. Reference

4. Úspora volného času

5. Pořizovací cena

6. Ostatní faktory

Upozornění pro zákazníky

JONSERED

ŘETĚZOVÉ PILY PŘEDSTAVUJÍ VÍC NEŽ JEN VÝKON A EFEKTIVITU

 

Společnost JONSERED je jedním z vedoucích značkových výrobců řetězových pil na světě. Více než 50 let nepřetržitého vývoje má za následek, že jsou tyto řetězové pily  bezkonkurenční co se týče příjemného pocitu při jejich obsluze a uspokojují všechny vaše potřeby.

Hnací silou pro vývojovou práci je myšlenka vyrobit řetězové pily , které nabídnou víc než jen efektivitu, výkon a ergonomii. Společnost Jonsered věří, že kromě perfektních výsledků vás k výběru značky Jonsred vedou faktory jako vzhled, pocit a coilivost přístroje. V budoucnu budeme pokračovat na spojení těchto prvků s výkonnými, efektivními motory se schopnostmi rychlé akcelerace spolu s maximálním ovládáním.  

Společnost Jonsered má dnes jednu z nejvýkonnějších řad traktorů na trhu. Je rovněž jednou z nejpopulárnějších v oboru. To je kvůli tomu, že jsou všechny vybaveny výkonnými, robustními motory s nízkými hladinami hluku a vibrací. Nebo kvůli propracovanějšímu, atraktivnějšímu vzhledu, který činí traktory lépe ovladatelnější s větším potěšením z řízení. Jsou univerzální. Kromě sekání trávy můžete traktory Jonsered využít ještě pro mnoho dalších činností na zahradě a to po celý rok díky praktické řadě příslušenství. Ridery Jonsered s moderním designem, efektivním výkonem a prvotřídním pohodlím při řízení vám nabízejí zážitek daleko přesahující výsledky sekání.

 

přejít do e-shopu

Autorizovaný prodejce

husqvarna
© 2018 Gardentech s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.