Automower 105 Husqvarna

Kód: 9676454-11
24 999 Kč –24 %
Automower 105 Husqvarna
24 999 Kč –24 % 18 999 Kč
Skladem

Robotická sekačka Husqvarna s jednoduchou obsluhou, se třemi koly vhodná pro sečení menších rovných travnatých ploch o rozloze do 600 m2, zvládne svahy se sklonem do 25 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekačka vhodná pro otevřené a jednoduché zahrady s několika překážkami. Zvládá širší pasáže a jednodušší svahy. Kompaktní velikost a nízká hmotnost zvyšuje její manévrovací schopnosti na malých plochách. Možnost dodání v barevném provedení polární bílá jako volitelné příslušenství.

Technické parametry
Pracovní kapacita 600 m2
Maximální sklon pracovní plochy 25 %
Šířka záběru 17 mm
Výška sekání, min. - max. 20 - 50 mm
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Typická doba nabíjení 50 min
GPS sledování pro případ odcizení NE
GPS asistovaná navigace NE
Connect@Home (připojení Bluetooth) NE
Instalace bez vodičů NE
Hmotnost 6.7 kg

 

Vlastnosti

Kompaktní a lehká
Tato sekačka vyniká vysokou manévrovatelností, takže se skvěle uplatní v malých zahradách. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti se snadno přenáší mezi různými travnatými plochami a rovněž snadno se ukládá.
 
Naváděcí vodič
Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.
 
Dvě startovací místa
Stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na dvou různých místech podél naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovacích míst.
 
Zvládne svahy se sklonem do 25 %
Sekačka je vybavena velkými hnacími koly s hrubým dezénem, které spolu s optimálním vyvážením zajišťují dobrou přilnavost i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 25 %.
 
Sekundární oblast
Pokud je váš trávník rozdělen do samostatných oblastí, můžete v rámci instalace vytvořit sekundární oblast. Abyste ji mohli nastavit, musíte nastavit ohraničující vodič tak, aby kolem sekundární oblasti vytvořil ostrůvek. Po instalaci budete muset ručně přemístit sekačku mezi těmito dvěma oblastmi a sekačka bude sekat po zvolenou dobu nebo do vybití akumulátoru.
 
Spolehlivost
Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřuje zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimalizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.
 
Nízká hlučnost
Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.
 
Unikátní systém sečení
Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebu energie.
 
Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu
Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky.
 
Timer (časový spínač)
Vy sami si rozhodnete, zda bude sekačka Automower sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu. Jednoduše nastavíte časový spínač.
 
Senzory zvednutí a náklonu
Jestliže se Automower zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.
 
Odolný proti vlivům počasí
Automower může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Husqvarna Automower
Záruka: 2 roky
Pohon: Akumulátorové
Systém pojezdu: Automatický (robotická sekačka)
Doba dobíjení: 50 min
Doba provozu na 1 nabití: 70 min
Pracovní kapacita: 600 m2
Hmotnost: 6,7 kg
Max. sklon uvnitř prac. plochy: 25 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.