Vyžínač 520iLX Husqvarna

Kód: 9679161-11
10 999 Kč
Skladem

Lehký a vysoce výkonný akumulátorový vyžínač pro profesionální uživatele pečující o stromy či krajinu, podnikající v zahradnictví nebo veřejných službách. Má vynikající ergonomii a vyváženost, vyžínací hlavu umožňující rotaci oběma směry. Uvedená cena je bez baterie a nabíječky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Technické parametry
 Typ a napětí baterie  Li-ion, 36 V
 Šířka záběru  40 cm
 Hmotnost (bez baterie a řezacího zařízení)  3 kg
 Vybavení  Strunová hlava A15B

 

Vlasnosti

Li-ion baterie
Li-ion baterie zajišťuje dlouhou výdrž a špičkový výkon.

 

savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru a tím prodlužuje provozní dobu stroje.

 

Otáčení oběma směry
Směr otáčení strunové hlavy lze měnit podle výšky vyžínané trávy.

 

Strunová hlava Tap 'n Go
Dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.

 

Výkonný bezkomutátorový motor
Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

 

Jednoduché ovládání
Ovládání akumulátorových výrobků je soustředěno do panelu tlačítek. Tlačítka jsou interaktivní - například pro spuštění a zastavení stroje stačí jednoduše stisknout stejné tlačítko. K dispozici je také tlačítko "savE" pro výběr ekonomického režimu s delší výdrží baterie. Vyžínače jsou navíc vybaveny tlačítkem pro změnu směru otáčení vyžínací hlavy.

 

Jedna baterie do všech výrobků
Baterie Li-Ion 36V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.

 

Maximální doba provozu na jedno nabití baterie
Můžete si vybrat mezi normálním a ekonomickým režimem savE™, tedy mezi maximálním výkonem nebo maximální provozní dobou pro dané podmínky. Ať tak či onak, vždy získáte perfektní výsledek.

 

  • Lehké a dobře vyvážené

    Naše stroje mají kompaktní, štíhlý design s přední rukojeti blízko těžiště. Jsou proto lehké a dobře vyvážené a práce s nimi je pohodlná ve všech situacích.

  • Nehlučný provoz

    Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.

  • Minimální údržba

    Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 24
Pohon: Akumulátorové
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HSQ aut-dealer 2018 CZ-SK landscp

Husqvarna je celosvětovým výrobcem venkovního nářadí na stříhání a udržování trávníků, zahrad, lesů a parků a stavební mechanizace. Společnost byla založena v roce 1689 ve Švédsku a je jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Společnost sídlí ve městě Huskvarna v jižní části Švédska nedaleko Jönköpingu.