Křovinořez 535iRXT Husqvarna + žací struna ZDARMA

Kód: 9678506-07
19 299 Kč –9 %
Křovinořez 535iRXT Husqvarna + žací struna ZDARMA
19 299 Kč –9 % 17 490 Kč
Skladem

Křovinořez 535iRXT Husqvarna

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Křovinořez 535iRXT je vysoce výkonný křovinořez napájený akumulátorem, navrhnutý pro profesionální použití na plný úvazek. Je skvěle vyvážený a lehký. Křovinořez 535iRXT je vybaven motorem E-TORQ, který v kombinaci s širokým záběrem o průměru až 45 cm poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem, vybaveným motorem o obsahu 35 ccm. Kuželový převod a další důležité součástky jsou stejné jako u našich benzínových výrobků, zatímco pevná rukojeť a odpružení motoru jsou vyrobeny z hořčíku. Zabudovaná konektivita umožňuje lehce sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu. Spolu s dodávkou jsou travní nůž a vyžínací hlava ErgoFeed™.
VLASTNOSTI
Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svahu.
Inteligentní řešení uložení baterie napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru baterie, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha baterie do blízkosti těžiště stroje a baterie se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění baterie napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít baterie různých velikostí
Baterie Li-Ion 36 V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
TECHNICKÉ ÚDAJE
Napětí baterie 36 W
Šířka záběru, cm 45 cm
Max. otáčky motoru při zatížení 8200 ot./min.
Délka trubky 1380 mm
Zdroj energie akumulátor
Hmotnost bez baterie 4,9 kg

    

 
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 24
Hmotnost: 4,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: