Křovinořez 535iRX Husqvarna + žací struna ZDARMA

Kód: 9678506-05
18 499 Kč
Skladem

Křovinořez 535iRX Husqvarna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křovinořez 535iRX je vysoce výkonný křovinořez napájený akumulátorem, navrhnutý pro profesionální použití na plný úvazek. Je skvěle vyvážený a lehký. Křovinořez 535iRX je vybaven motorem E-TORQ, který v kombinaci s širokým záběrem o průměru až 45 cm poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým křovinořezem, vybaveným motorem o obsahu 35 ccm. Kuželový převod a další důležité součástky jsou stejné jako u našich benzínových výrobků, zatímco pevná rukojeť a odpružení motoru jsou vyrobeny z hořčíku. Spolu s dodávkou je travní nůž a vyžínací hlava. Dodává se bez baterie a nabíječky.
VLASTNOSTI
Tap 'n Go - Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.
Vysoký sloupek rukojeti zvyšuje volnost pohybu při práci ve svažitém terénu.
Inteligentní řešení uložení baterie napříč tělem stroje snižuje riziko znečištění, vniknutí prachu a vody do prostoru baterie, takže nedochází k zanesení nebo poškození konektorů. Zároveň se přenáší váha baterie do blízkosti těžiště stroje a baterie se nachází v jeho ose otáčení, což zajišťuje zvýšenou manévrovatelnost. Konstrukce výrobku umožňující umístění baterie napříč tělem výrobku nabízí vyjímečnou flexibilitu, protože lze použít baterie různých velikostí.
Baterie Li-Ion 36 V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Seřiditelné a ergonomicky navržené rukojeti pro maximální komfort.
Rukojeti s měkkými držadly pro pohodlné používání.
Optimalizovaná délka hřídele a kuželový převod zalomený pod úhlem 35° ulehčují manipulaci a umožňují sekání rovnoběžně s terénem.
 
TECHNICKÉ ÚDAJE
 
Napětí baterie 36 W
Šířka záběru, cm 45 cm
Max. otáčky motoru při zatížení 8200 ot./min.
Délka trubky 1380 mm
Zdroj energie akumulátor
Hmotnost bez baterie 4,9 kg
 

 

     

Doplňkové parametry

Kategorie: Akumulátorové
Záruka: 24
Hmotnost: 4,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: